Awans zawodowy nauczyciela. Nauczyciel kontraktowy - 1 Awans zawodowy nauczyciela. Nauczyciel kontraktowy - 1

Awans zawodowy nauczyciela. Nauczyciel kontraktowy

Indeks:

35,67 zł
Brutto

Postępowanie krok po kroku i niezbędna dokumentacja

Ilość
Dostępny natychmiast

Awans zawodowy nauczyciela. Nauczyciel kontraktowy

Poradnik dla nauczyciela kontraktowego zawiera szczegółowy opis postępowania w procedurze awansu zawodowego na kolejny stopień. Przystępnie wyjaśnione kolejne kroki poparte są odpowiednią podstawą prawną.

Publikacja zawiera wszystkie niezbędne w procesie awansu wzory dokumentów w wersji edytowalnej. Dodatkowo na płycie znajduje się harmonogram zadań, który ułatwi zaplanowanie kolejnych czynności, współpracę z dyrektorem i opiekunem stażu oraz pozwoli dotrzymać wszystkich obowiązujących terminów.

Awans zawodowy nauczyciela. Nauczyciel kontraktowy

Dlaczego warto?

  • Zyskasz wiedzę, jak przeprowadzić krok po kroku całą procedurę awansu, i dotrzymasz wszystkich obowiązujących terminów.
  • Otrzymasz niezbędne wzory dokumentów przygotowane zgodnie z najaktualniejszym stanem prawnym, gotowe do wypełnienia i przekazania właściwym organom.
  • Z łatwością przygotujesz plan rozwoju zawodowego w oparciu o gotowy formularz i wskazówki zawarte w poradniku.
  • Będziesz mieć pewność, że do wniosku o podjęcie postępowania kwalifikacyjnego dołączone zostały wszystkie wymagane przepisami dokumenty.
  • Upewnisz się, że decyzja o nadaniu stopnia awansu została wydana z zastosowaniem właściwych przepisów Kodeksu postępowania administracyjnego i rozporządzenia MEN z dnia 26 lipca 2018 r. w sprawie uzyskiwania stopni awansu zawodowego przez nauczycieli.

Opis

Wydawnictwo
RAABE (FORUM)
Autor
Marcin Majchrzak
Data premiery
2020
Format
CD

Specyficzne kody

Inne produkty z tej kategorii

20 inne produkty w tej samej kategorii: