• -8%
Montessori. Nowoczesne podejście. Wprowadzenie do metody Montessori dla rodziców i nauczycieli - 1 Montessori. Nowoczesne podejście. Wprowadzenie do metody Montessori dla rodziców i nauczycieli - 1

Montessori. Nowoczesne podejście. Wprowadzenie do metody Montessori dla rodziców i nauczycieli

Indeks: 9788377441787

32,00 zł
29,44 zł Zniżka 8%
Brutto
Ilość

Ten produkt kupiono w tym roku:
3x

Klasyczna książka na temat pedagogiki Montessori – nareszcie po polsku!
Paula Polk Lillard zdołała przywołać poglądy wybitnej włoskiej lekarki wyraźnie i jasno, zwracając się do wszystkich, którzy chcą jej słuchać. W przeciwieństwie do wielu autorów piszących o pedagogice Montessori nie uległa pokusie, by przedstawić własną interpretację tej metody lub jej podstawowe cechy wraz z gotową krytyką. Zamiast tego w pewnym sensie pozwoliła Montessori mówić samej za siebie, dzięki czemu czytelnicy mogą wyciągnąć własne wnioski.
Niniejszą książkę, będącą wprowadzeniem do myśli Montessori, można polecić nie tylko profesjonalistom zajmującym się jednostką ludzką. Powinni ją również przeczytać sami rodzice i wychowawcy, jest bowiem jedną z najlepszych publikacji poświęconych wspomnianej problematyce.

dr Mario M. Montessori Jr.

Paula Polk Lillard – założycielka i wieloletnia dyrektorka szkoły Forest Bluff w Lake Bluff w stanie Illinois (USA). Autorka klasycznych książek na temat metody Montessori.

9788377441787

Opis

Wydawnictwo
Harmonia
Autor
Paula Polk Lillard
Data premiery
2019
ISBN
9788377441787
Format
B5
Stron
224
Okładka
miękka

Specyficzne kody

Inne produkty z tej kategorii

20 inne produkty w tej samej kategorii:

chat Komentarze (0)