Uczyć (się) z pasją. Jak sprawić, by uczenie (się) było fascynującą podróżą - 1 Uczyć (się) z pasją. Jak sprawić, by uczenie (się) było fascynującą podróżą - 1

Uczyć (się) z pasją. Jak sprawić, by uczenie (się) było fascynującą podróżą

Indeks: 9788365897039

34,90 zł
Brutto
Ilość

Czy chcielibyście być uczniami we własnych klasach? Czy Was samych wciągnąłby sposób, w jaki przekazujecie wiedzę? A może tak samo z utęsknieniem czekacie na koniec lekcji jak Wasi słuchacze znudzeni tematem?

Pernille Ripp w książce Uczyć (się) z pasją. Jak sprawić, by uczenie (się) było fascynującą podróżą pokazuje początkującym oraz doświadczonym nauczycielom, jak przekształcić swoje klasy w miejsca przyjazne i sprzyjające twórczej pracy, w których uczniowie współdecydują o procesie nauczania. Proponuje wprowadzenie fundamentalnych zmian w funkcjonowaniu klasy, dzięki którym nauka z frustrującego obowiązku zmieni się w podniecające wyzwanie. Autorka odwołuje się w publikacji do swoich doświadczeń uczennicy, nauczycielki i matki. Otwarcie opisuje przemianę, którą sama przeszła, i dokładnie pokazuje, na czym polegają codzienne zmagania każdego pedagoga. I chociaż jest to książka dla wszystkich uczestników szkolnego życia, szczególnie skorzystają z niej właśnie nauczyciele, którzy stając każdego dnia przed swymi uczniami, próbują przekazywać wiedzę w sposób angażujący i pełen uwagi.

9788365897039

Opis

Wydawnictwo
Dobra Literatura
Autor
Pernille Ripp
Data premiery
2017
ISBN
9788365897039
Format
145x205
Okładka
miękka

Specyficzne kody

20 inne produkty w tej samej kategorii:

chat Komentarze (0)