W trosce o zdrowie dziecka w okresie przedszkolnym. Obszary promocji zdrowia i propozycje metodyczne - 1 W trosce o zdrowie dziecka w okresie przedszkolnym. Obszary promocji zdrowia i propozycje metodyczne - 1

W trosce o zdrowie dziecka w okresie przedszkolnym. Obszary promocji zdrowia i propozycje metodyczne

WAM

Indeks: 9788327710413

55,00 zł
Brutto
Dużym walorem książki jest jej strona metodyczna, wyrażająca się w konkretnych propozycjach, stosownie do podejmowanych zagadnień w obszarze edukacji zdrowotnej skierowanej do dzieci w wieku przedszkolnym. Publikacja będzie z pewnością wartościową pomocą dydaktyczną dla nauczycieli, rodziców, wychowawców i opiekunów mających świadomość wagi zdrowia dzieci i jego znaczenia dla satysfakcjonującego funkcjonowania i osiągania sukcesu życiowego, w tym także edukacyjnego. Książka może być także wykorzystana w procesie kształcenia studentów wychowania przedszkolnego oraz opiekunek dzieci w wieku przedszkolnym.
Prof. dr hab. Ewa Syrek

Dr Magdalena Madej-Babula - absolwentka Wydziału Pedagogicznego Wyższej Szkoły Filozoficzno-Pedagogicznej "Ignatianum" w Krakowie (magister pedagogiki) oraz Wydziału Nauk o Zdrowiu Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego na kierunku zdrowie publiczne (magister zdrowia publicznego). W 2005 roku uzyskała tytuł doktora nauk humanistycznych w zakresie pedagogiki na Wydziale Nauk Społecznych Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego im. Jana Pawła II. Obecnie pracuje jako adiunkt w Akademii Ignatianum w Krakowie, gdzie prowadzi zajęcia z zakresu promocji zdrowia i edukacji zdrowotnej.

WAM
9788327710413

Opis

Wydawnictwo
WAM
Autor
Magdalena Madej-Babula
Data premiery
2017
ISBN
9788327710413
Format
156x232
Stron
320
Okładka
miękka

Specyficzne kody

20 inne produkty w tej samej kategorii: