Uczymy się bawiąc z Naszym Elementarzem - klasa 1, część 1 - 1 Uczymy się bawiąc z Naszym Elementarzem - klasa 1, część 1 - 1

Uczymy się bawiąc z Naszym Elementarzem - klasa 1, część 1

Indeks: 9788388644665

25,00 zł
Brutto

Propozycje zabaw i metod aktywizujących

Ilość
Dostępny natychmiast

Ten produkt kupiono w tym roku:
11x

Pierwsza część z serii "Uczymy się bawiąc z Naszym Elementarzem" oparta jest na pedagogice zabawy, ściśle zintegrowana z nowym elementarzem, kierowana do nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej zarówno tych doświadczonych jak i zaczynających pracę z klasą pierwszą. Zaletą tej pozycji jest kompatybilność (uzupełnianie się, spójność) z każdym podręcznikiem obecnym na rynku wydawniczym w Polsce, gdyż zawiera typowe dla pierwszoklasisty kręgi zainteresowań.

W książce zawarto wiele propozycji zabaw, wierszyków, piosenek, tańców, działań z zakresu edukacji polonistycznej, matematycznej, przyrodniczej, muzycznej, plastycznej. Uzupełnieniem całości są scenariusze uroczystości klasowych, szkolnych, wycieczek, spotkań integracyjnych z rodzicami, zebrań. Książkę oparto na cyklu "Uczymy się bawiąc", ale treści zostały znacznie rozszerzone i dostosowane do nowego elementarza. Zaletą publikacji jest także jej układ - to zbiór propozycji metod aktywizujących, które wybiera sam nauczyciel, zależnie od możliwości i specyfiki klasy.

Publikacja jest nieocenioną pomocą dla wszystkich uwikłanych w zmiany podręcznikowe pedagogów, pragnących prowadzić atrakcyjne zajęcia dostosowane do specyfiki rozwoju dzieci sześcio- i siedmioletnich.

9788388644665

Opis

Wydawnictwo
Klanza
Autor
Lucyna Bzowska, Renata Kownacka
Data premiery
2014
ISBN
9788388644665
Format
B5
Stron
148
Okładka
miękka

Specyficzne kody

Inne produkty z tej kategorii

20 inne produkty w tej samej kategorii:

chat Komentarze (0)