Filmowe godziny wychowawcze, część 2 (płyta DVD) - 1 Filmowe godziny wychowawcze, część 2 (płyta DVD) - 1

Filmowe godziny wychowawcze, część 2 (płyta DVD)

WAM

Indeks:

29,90 zł
Brutto
Ilość

Filmy edukacyjne z serii: O co chodzi? adresowane są głównie do uczniów szkół gimnazjalnych i średnich. Dotyczą problemów, z którymi młody człowiek styka się w codziennym życiu. Nie zawsze samodzielnie znajduje odpowiedź na nurtujące go pytania. Historie opowiedziane w filmach powinny mu w tym pomóc. Prowokują i zachęcają do dyskusji. Mogą być zatem ciekawą propozycją dla indywidualnego odbiorcy, jak i doskonałą pomocą dydaktyczną dla wychowawców w szkole.

Obiecałeś
Czy warto dotrzymać danego słowa? Film pokazuje, że można pogodzić spotkanie z dziewczyną z wywiązaniem się z obietnicy danej młodszemu bratu.
Czas trwania: 4'59"

Czcij ojca swego i matkę swoją
Cieszysz się, że mnie widzisz? - pyta dorastającą córkę jej ojciec. Odpowiedź wcale nie jest oczywista. Film pokazuje różne oblicza rodzicielskiej i dziecięcej miłości.
Czas trwania: 4'09"

Nie zabijaj
Telewizyjny detektyw w programie "Tropiciel zbrodni" wyjawia niewygodne tajemnice prowadzącego. Telewizyjny show prowokuje do dyskusji dwójkę młodych widzów.
Czas trwania: 5'12"

Miłość
I to ma być miłość?! - zastanawia się główny bohater po kłótni z dziewczyną. Przyszłość jego związku rysuje się w ciemnych barwach. Z pomocą przychodzi młodszy brat.
Czas trwania: 4'17"

WAM

Opis

Wydawnictwo
WAM
Autor
Tomasz Mucha
Data premiery
2013

Specyficzne kody

20 inne produkty w tej samej kategorii:

chat Komentarze (0)