Bajka edukacyjna. Sekret Laury - 1
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Bajka edukacyjna. Sekret Laury

Bajka edukacyjna dla dzieci. Przeznaczona jest dla wszystkich tych, którzy nie wiedzą co to jest padaczka oraz jak zachować się w przypadku jej ataku. Jest bardzo pomocną lekturą zarówno dla przedszkolaków, uczniów szkół i dorosłych.

29,90 zł Brutto

28,48 zł Netto

new_releases W dostawie
Regulamin sklepu
Polityka prywatności
Dostawa i zwroty

Bajka edukacyjna dla dzieci, pod tytułem "Sekret Laury", jest przeznaczona dla wszystkich tych, którzy nie wiedzą co to jest padaczka oraz jak zachować się w przypadku jej ataku. Jest bardzo pomocną lekturą zarówno dla przedszkolaków, uczniów szkół i dorosłych. Padaczka, zwana także epilepsją, to schorzenie, o którym nie mówi się głośno. Jest swego rodzaju tematem tabu. Prowadzi to do wielu nieporozumień oraz obaw wśród rówieśników, koleżanek i kolegów takiego dziecka.

Bajka opisuje przygody małej Laury, która niestety jest dotknięta tym schorzeniem. Lektura ta jest doskonałym, aczkolwiek bardzo skróconym poradnikiem, jak zachować się gdy znajdziemy się przy dziecku podczas ataku padaczki. Pokazuje także jak wytłumaczyć innym rówieśnikom z przedszkola czy szkoły czym jest ta dolegliwość. Mówi o tym, że jest to choroba jak wiele innych, której nie należy się bać.

Gorąco polecamy zakup tej pozycji oraz przeczytanie wspólnie ze swoim dzieckiem. Zachęcamy do rozmowy na temat tego schorzenia ponieważ nigdy nie wiadomo czy wiedza zawarta w tej bajce nie przyda się Państwa dziecku w niedalekiej przyszłości.

5902490407121
5902490407121
5902490407121
Wydawnictwo
Wydawnictwo Piętka
Autor
Helena Kraljič
Data premiery
2017
ISBN
5902490407121
Format
A4
Stron
16
Okładka
twarda
Zobacz także
chat Komentarze (0)