Bajka edukacyjna. Maja i Michał. Dzieci z cukrzycą - 1
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Bajka edukacyjna. Maja i Michał. Dzieci z cukrzycą

Kiedy w rodzinie pojawi się cukrzyca, nie ma znaczenia, który członek rodziny jest chory, maluch, dziecko w wieku szkolnym, nastolatek czy mama lub tata. Na...

29,93 zł Brutto

28,50 zł Netto

new_releases W dostawie
Regulamin sklepu
Polityka prywatności
Dostawa i zwroty

Kiedy w rodzinie pojawi się cukrzyca, nie ma znaczenia, który członek rodziny jest chory, maluch, dziecko w wieku szkolnym, nastolatek czy mama lub tata. Na początku rodzina jest wstrząśnięta. Jej członkowie muszą zmierzyć się ze smutkiem i obawą, czy sobie poradzą z chorobą. Wkrótce każdy zdaje pierwszy test, kiedy to rodzina zmienia nawyki żywieniowe, a dziecko znów może zajmować się ulubionym hobby, uprawiać sport i wrócić do przedszkola lub szkoły. Walka z cukrzycą jest jednak walką długotrwałą, gdyż zawsze pojawiają się nowe wyzwania oraz zadania. Dotyczą one nie tylko chorego dziecka, ale też jego rodziców i dziadków oraz innych krewnych, a nawet nauczycieli.

Ta pięknie ilustrowana książka opowiada o dwojgu dzieci w wieku szkolnym, u których zdiagnozowano cukrzycę. Po pobycie w szpitalu wracają do domu, a następnie do szkoły. One również mają pytania i szukają rozwiązań, a także siły, która pozwoli im na odpowiedzialne i ostrożne postępowanie w przypadku cukrzycy. Czasami jednak nie wszystko się udaje. W takim wypadku dobrze jest mieć przy sobie chętnego do pomocy przyjaciela.

Ta książka o życiu z cukrzycą jest też książką o przyjaciołach i rodzinach, które pomagają sobie nawzajem i wspierają się.

9788365639295
9788365639295
9788365639295
Wydawnictwo
Wydawnictwo Piętka
Autor
Helena Kraljič
Data premiery
2017
ISBN
9788365639295
Format
A4
Okładka
twarda
Zobacz także
chat Komentarze (0)