Plansze edukacyjne - znaki drogowe - przepisy ruchu drogowego - 1
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Plansze edukacyjne - znaki drogowe - przepisy ruchu drogowego

Plansze edukacyjne - znaki drogowe - przepisy ruchu drogowego Dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym stają się uczestnikami ruchu drogowego, dlatego powinny...

44,90 zł Brutto

36,50 zł Netto

Regulamin sklepu
Polityka prywatności
Dostawa i zwroty

Plansze edukacyjne - znaki drogowe - przepisy ruchu drogowego

Dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym stają się uczestnikami ruchu drogowego, dlatego powinny poznać rządzące nim zasady. Na planszy znajduje się piętnaście praw, które najbardziej dotyczą dzieci jako pieszych i pasażerów.

Druga strona planszy przedstawia trzydzieści dwa najczęściej spotykane znaki drogowe i ich znaczenie. Większość z nich dziecko spotka jako pieszy i dlatego ważne jest, by wiedziało, jak kierują one ruchem drogowym.

Prezentujemy Państwu plansze edukacyjne dla przedszkoli i klas 1–3. Jest to zestaw pomocy dydaktycznych, które przydadzą się w każdej klasie i sali przedszkolnej.

Tematyka plansz jest zgodna z programem nauczania i dotyczy rzeczy bliskich dziecku. Dzięki wyrazistym ilustracjom i zdjęciom tablice w przyjazny sposób przedstawiają realia naszego świata. Poszczególne wzory sprawdzą się w dekorowaniu klasy lub pokoju dziecka, zwłaszcza jeśli ma już ono swoje zainteresowania.

Plansze są dwustronnie zalaminowane.

Harmonia
Wydawnictwo
Harmonia
Data premiery
2009
Format
610x860
Zobacz także
chat Komentarze (0)