Plansze edukacyjne - alfabet - 1
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Plansze edukacyjne - alfabet

Plansze edukacyjne - alfabet Plansza z alfabetem przyda się, gdy dziecko uczy się pisać i czytać. Na jednej jej stronie umieszczono wszystkie litery polskiego...

44,90 zł Brutto

36,50 zł Netto

new_releases W dostawie
Regulamin sklepu
Polityka prywatności
Dostawa i zwroty

Plansze edukacyjne - alfabet

Plansza z alfabetem przyda się, gdy dziecko uczy się pisać i czytać. Na jednej jej stronie umieszczono wszystkie litery polskiego alfabetu w wersji drukowanej i pisanej (w liniaturze). To pozwala uczniowi przypomnieć sobie ich kształt bez szukania w książce. Zdjęcie obok liter przedstawia przedmiot, którego nazwa zaczyna się daną literą. W jego podpisie została ona wyróżniona. Zastosowano tu popularny kod kolorystyczny – samogłoski są oznaczone kolorem czerwonym, spółgłoski niebieskim. Na drugiej stronie planszy znajdują się dwuznaki, sposób kreślenia wybranych liter dużych i małych oraz podział alfabetu na spółgłoski i samogłoski.

Prezentujemy Państwu plansze edukacyjne dla przedszkoli i klas 1–3. Jest to zestaw pomocy dydaktycznych, które przydadzą się w każdej klasie i sali przedszkolnej.

Tematyka plansz jest zgodna z programem nauczania i dotyczy rzeczy bliskich dziecku. Dzięki wyrazistym ilustracjom i zdjęciom tablice w przyjazny sposób przedstawiają realia naszego świata. Poszczególne wzory sprawdzą się w dekorowaniu klasy lub pokoju dziecka, zwłaszcza jeśli ma już ono swoje zainteresowania.

Plansze są dwustronnie zalaminowane.

Harmonia
Wydawnictwo
Harmonia
Data premiery
2009
Format
610x860
Zobacz także
chat Komentarze (0)