• -8%
Plansze edukacyjne - znaki drogowe - przepisy ruchu drogowego - 1 Plansze edukacyjne - znaki drogowe - przepisy ruchu drogowego - 1

Plansze edukacyjne - znaki drogowe - przepisy ruchu drogowego

Indeks:

44,90 zł
41,31 zł Zniżka 8%
Brutto
Ilość
Dostępny natychmiast

Ten produkt kupiono w tym roku:
3x

Plansze edukacyjne - znaki drogowe - przepisy ruchu drogowego

Dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym stają się uczestnikami ruchu drogowego, dlatego powinny poznać rządzące nim zasady. Na planszy znajduje się piętnaście praw, które najbardziej dotyczą dzieci jako pieszych i pasażerów.

Druga strona planszy przedstawia trzydzieści dwa najczęściej spotykane znaki drogowe i ich znaczenie. Większość z nich dziecko spotka jako pieszy i dlatego ważne jest, by wiedziało, jak kierują one ruchem drogowym.

Prezentujemy Państwu plansze edukacyjne dla przedszkoli i klas 1–3. Jest to zestaw pomocy dydaktycznych, które przydadzą się w każdej klasie i sali przedszkolnej.

Tematyka plansz jest zgodna z programem nauczania i dotyczy rzeczy bliskich dziecku. Dzięki wyrazistym ilustracjom i zdjęciom tablice w przyjazny sposób przedstawiają realia naszego świata. Poszczególne wzory sprawdzą się w dekorowaniu klasy lub pokoju dziecka, zwłaszcza jeśli ma już ono swoje zainteresowania.

Plansze są dwustronnie zalaminowane.

Opis

Wydawnictwo
Harmonia
Data premiery
2009
Format
610x860

Specyficzne kody

Inne produkty z tej kategorii

20 inne produkty w tej samej kategorii:

chat Komentarze (0)