Left Banner

  • -15%

Myśli na każdy dzień

11,31 zł Zniżka 15%
13,30 zł
Brutto
szt.
Dostępny w sprzedaży

Myśli o bogactwie i nędzy, głupocie i mądrości, próżności i poznaniu siebie, o sprawach ostatecznych, o życiu i śmierci, o Bogu i roli modlitwy.

Każda myśl zwraca uwagę na sprawy istotne; wiele z nich odzwierciedla doświadczenie pokoleń, przekazują istotne prawdy i ostrzegają przed niebezpieczeństwami.

Niektóre z nich zdumiewają paradoksem, inne wywołują uśmiech, jeszcze inne prowokują do filozoficznych rozważań.

Ocenianie ich w kategoriach pesymizmu, optymizmu nie ma sensu ważne, że łączy je wspólna cecha: żadna myśl nie pozostawia czytelnika obojętnym.

Jeżeli więc lektura zbioru Myśli na każdy dzień wzbudzi zadumę, refleksję tak potrzebne, by nie zagubić się w dzisiejszym świecie, to właściwy cel wydania tego zbioru zostanie osiągnięty.

Na uwagę czytelnika, w naszym odczuciu, zasługuje oryginalna forma wydawnicza zbioru aforyzmów, która zdecydowanie różni się we wszystkim od ogólnie dostępnych i znanych opracowań:

  • duży format przystosowany do zawieszenia, naklejenia, przypięcia, np. na ścianie, tablicy, drzwiach w domu, w pracy, szkole, szpitalu, na klatce schodowej itp.;
  • 320 kartek, które można wykorzystać do napisania na ich odwrocie listu, życzeń imieninowych, urodzinowych, bądź ze względu na myśl oprawić w ramki;
  • 320 myśli, każda inna i w kolorowej ramce wraz z inicjałem imienia i nazwiska autora, duży krój pisma.

Szczegółowe informacje

Wydawnictwo
Epideixis
Autor
praca zbiorowa
Format
155x278
Stron
320

16 innych produktów w tej kategorii:

Komentarze

Napisz swoją opinię

Myśli na każdy dzień

Napisz swoją opinię