• -8%

Myśli na każdy dzień

Indeks:

13,30 zł
12,24 zł Zniżka 8%
Brutto
Ilość
Dostępny natychmiast

Ten produkt kupiono w tym roku:
3x

Myśli o bogactwie i nędzy, głupocie i mądrości, próżności i poznaniu siebie, o sprawach ostatecznych, o życiu i śmierci, o Bogu i roli modlitwy.

Każda myśl zwraca uwagę na sprawy istotne; wiele z nich odzwierciedla doświadczenie pokoleń, przekazują istotne prawdy i ostrzegają przed niebezpieczeństwami.

Niektóre z nich zdumiewają paradoksem, inne wywołują uśmiech, jeszcze inne prowokują do filozoficznych rozważań.

Ocenianie ich w kategoriach pesymizmu, optymizmu nie ma sensu ważne, że łączy je wspólna cecha: żadna myśl nie pozostawia czytelnika obojętnym.

Jeżeli więc lektura zbioru Myśli na każdy dzień wzbudzi zadumę, refleksję tak potrzebne, by nie zagubić się w dzisiejszym świecie, to właściwy cel wydania tego zbioru zostanie osiągnięty.

Na uwagę czytelnika, w naszym odczuciu, zasługuje oryginalna forma wydawnicza zbioru aforyzmów, która zdecydowanie różni się we wszystkim od ogólnie dostępnych i znanych opracowań:

  • duży format przystosowany do zawieszenia, naklejenia, przypięcia, np. na ścianie, tablicy, drzwiach w domu, w pracy, szkole, szpitalu, na klatce schodowej itp.;
  • 320 kartek, które można wykorzystać do napisania na ich odwrocie listu, życzeń imieninowych, urodzinowych, bądź ze względu na myśl oprawić w ramki;
  • 320 myśli, każda inna i w kolorowej ramce wraz z inicjałem imienia i nazwiska autora, duży krój pisma.

Opis

Wydawnictwo
Epideixis
Autor
praca zbiorowa
Format
155x278
Stron
320

Specyficzne kody

20 inne produkty w tej samej kategorii:

chat Komentarze (0)