Usypianki-wyciszanki - 1 Usypianki-wyciszanki - 1

Usypianki-wyciszanki

Indeks: 9788365915405

30,00 zł
Brutto

Relaksacyjna opowieść muzyczna na czas leżakowania (książeczka + CD)

Ilość
Dostępny natychmiast

Ten produkt kupiono w tym roku:
3x

Usypianki-wyciszanki 
to opowieść muzyczna autorstwa Ewy Stadtmüller złożona z kołysanek i wyciszających opowiadań przeplatanych zagadkami. Wszystko to spojone jest relaksacyjną muzyką skomponowaną specjalnie na potrzeby tej publikacji przez Miłosza Konarskiego.

Ta prawie godzinna opowieść, w której jedna historia przechodzi swobodnie w drugą, została stworzona z myślą o tym, aby pomóc nauczycielom i opiekunom w wyciszeniu dzieci podczas poobiedniego odpoczynku w przedszkolu, żłobku, klubie malucha, a także w domu.

Nauczyciele i opiekunowie doskonale wiedzą, że czas leżakowania nie jest dla dzieci czasem łatwym – szczególnie, gdy przedszkole czy żłobek to dla nich nowe miejsce. Chociaż dzieciom oczka kleją się ze zmęczenia, to „bronią się” przed nadchodzącym snem, jak mogą. A przecież nie muszą tak po prostu położyć się na leżaczkach i zasnąć. Wystarczy, że na nich usiądą i posłuchają tej łagodnej, bajkowej opowieści. Jesteśmy pewni, że po chwili zrelaksują się i przyłożą główki do poduszek, a pomiędzy ich materacykami zacznie spacerować tak potrzebny w trakcie aktywnego dnia sen...

Usypianki-wyciszanki.
Relaksacyjna opowieść muzyczna na czas leżakowania.

Płyty można słuchać w całości lub przewijać ją do ulubionych fragmentów – kołysanek lub bajek. Można także samodzielnie czytać dzieciom teksty pochodzące z płyty, ponieważ zostały one zamieszczone w książeczce.

Publikacja ta skierowana jest nie tylko do młodszych dzieci, które mają czas leżakowania w żłobku czy w przedszkolu. Można z niej korzystać także w grupach dzieci starszych, które już nie leżakują, ale podczas pobytu w przedszkolu mają czas przeznaczony na relaksację. Być może podczas niego nie będą w stanie wysłuchać całej płyty, ale wyciszy je wybrana, pochodząca z niej, bajka.

9788365915405

Opis

Wydawnictwo
Bliżej Przedszkola
Autor
Ewa Stadtmüller, Miłosz Konarski
Data premiery
2019
ISBN
9788365915405
Format
135x185
Stron
24

Specyficzne kody

Inne produkty z tej kategorii

20 inne produkty w tej samej kategorii:

chat Komentarze (0)