Mamo, tato, zaśpiewaj mi o... (książka + CD) - 1 Mamo, tato, zaśpiewaj mi o... (książka + CD) - 1

Mamo, tato, zaśpiewaj mi o... (książka + CD)

Indeks: 9788365915481

29,00 zł
Brutto

Piosenki i zabawy na zajęcia otwarte z rodzicami

Ilość
Dostępny natychmiast

Ten produkt kupiono w tym roku:
3x

Mamo, tato, zaśpiewaj mi o...
to książka z propozycjami zabaw w komplecie z płytą CD z 16 piosenkami!

Zajęcia otwarte dla rodziców – dla części nauczycieli wychowania przedszkolnego to określenie wiąże się z różnymi obawami i niepewnością. Co zaplanować? Jaki temat wybrać? W jaki sposób zaangażować rodziców do wspólnej zabawy i pracy? Co zrobić, aby także dorośli brali aktywny udział w zajęciach? Jak sprawić, aby wszyscy dobrze się bawili?

Publikacja Mamo, tato, zaśpiewaj mi o… stanowi cenną pomoc w planowaniu i organizacji atrakcyjnych zajęć otwartych z udziałem rodziców. Do każdej z 16 piosenek nagranych na płycie dołączonej do książki powstał zbiór zabaw i aktywności nimi inspirowanych. Nauczyciel znajdzie tu szereg zabaw ruchowych opisanych w przystępny sposób, rytmizacje z wykorzystaniem instrumentów, opis działań plastycznych, technicznych i graficznych, jak również masażyków, a wszystko to z aktywnym udziałem rodziców.

Na płycie znajdują się piosenki różniące się od utworów standardowo wykorzystywanych w przedszkolu – dzięki temu cechuje je świeżość, lekkość, niespotykany humor i nieprzewidziane zwroty akcji. Bo kto wie, co to będzie, gdy ślimak wyruszy na podbój świata, co się stanie, gdy nietoperz zemdleje i jakie przygody mogą zdarzyć się w wannie?

Płytę z powodzeniem mogą wykorzystywać rodzice w domu czy samochodzie – jej dodatkowym atutem jest to, że ma formę atrakcyjnego słuchowiska muzycznego do codziennego wykorzystania przy dowolnej okazji. Nagranie przygotowane jest bowiem jako swoisty audiobook, gdzie dialogi dzieci z mamą, tatą i ciocią spajają w całość piosenki nagrane na płycie, co nadaje słuchowisku charakter swobodnej rozmowy w rodzinie, przerywanej piosenkami śpiewanymi przez dorosłych.

9788365915481

Opis

Wydawnictwo
Bliżej Przedszkola
Autor
Izabella Klebańska, Dominika Góra
Data premiery
2020
ISBN
9788365915481
Format
210x210
Okładka
miękka

Specyficzne kody

Inne produkty z tej kategorii

20 inne produkty w tej samej kategorii:

chat Komentarze (0)