Kiedy maluchy zmieniają się w zuchy. Piosenki i zabawy muzyczne wspierające adaptację małych dzieci w przedszkolu (2 płyty CD) -
  • Kiedy maluchy zmieniają się w zuchy. Piosenki i zabawy muzyczne wspierające adaptację małych dzieci w przedszkolu (2 płyty CD) -

Kiedy maluchy zmieniają się w zuchy. Piosenki i zabawy muzyczne wspierające adaptację małych dzieci w przedszkolu (2 płyty CD)

Wydawnictwo
Klanza open_in_new
Autor
Anna Jendryka, Agnieszka Kaczmarczyk, Małgorzata Wojtkowiak open_in_new
Data wydania
2010
Format
120x120
Stron
28
Nr katalogowy
20141
26,00 zł
Brutto
Ilość
Dostępny natychmiast

 

Darmowa dostawa od 120 zł na terenie RP

Publikacja zawiera 20 autorskich muzycznych propozycji, które mogą towarzyszyć dzieciom i nauczycielowi niemal przez cały przedszkolny dzień. Część z nich to tzw. "muzyczne rytuały", czyli piosenki, które pomogą dzieciom i nauczycielom w sprzątaniu sali, umyciu rąk przed posiłkiem, zrelaksują, uspokoją dzieci przed snem.

Płyta Kiedy maluchy zmieniają się w zuchy stanowi integralną część 20-godzinnych warsztatów metodycznych dla nauczycieli, podczas których poruszamy zagadnienia dotyczące pracy z maluszkami – problemy, radości, niepokoje rodziców, tęsknotę dzieci.

Publikacja składa się z książeczki z tekstami piosenek i opisami tańców oraz 2 płyt: z wersją wokalną i z wersją instrumentalną.