Trening słuchowy Magdaleny Krawczun 2. Melodie. Dźwięki. Piosenki (książka + CD) - 1 Trening słuchowy Magdaleny Krawczun 2. Melodie. Dźwięki. Piosenki (książka + CD) - 1

Trening słuchowy Magdaleny Krawczun 2. Melodie. Dźwięki. Piosenki (książka + CD)

Continuo

Indeks: 9788362182811

48,00 zł
Brutto
Ilość
Dostępny natychmiast

Trening słuchowy Magdaleny Krawczun 2 to zestaw - książka i płyta CD, który obejmuje pomoc dydaktyczną oraz autorski program wspomagania rozwoju i odreagowania stresu u dzieci, młodzieży i osób dorosłych.

Płyta jest zestawem melodii, dźwięków, odgłosów dźwiękonaśladowczych, piosenek oraz ich wersji instrumentalnych, które zachęcają do uważnego słuchania i aktywności.

Książka to instruktaż, w którym autorka opisuje jak korzystać z proponowanych utworów oraz dzieli się zdjęciami, celami i gotowym scenariuszem zajęć.

Materiały, które prezentuje są dobrane ze szczególną starannością. Były tworzone przez ponad dwa lata podczas zajęć muzyczno-ruchowych i po konsultacjach ze specjalistami z zakresu logopedii, psychologii, pedagogiki, muzyki i ruchu, aby były profesjonalne i wartościowe.

Rekomendacje

Trening słuchowy Magdaleny Krawczun 2 stanowi wspaniałą bazę do organizowania wielu ciekawych zajęć dla najmłodszych. Bardzo chętnie sięgam po materiały Pani Magdy zarówno pracując z dziećmi w żłobku, jak i w czasie zabaw z moją 5-letnią córką, bo wiem, że w ten atrakcyjny sposób wspieram ich rozwój.
Agnieszka Habrych – koordynatorka sieci żłobków

Trening Słuchowy Magdaleny Krawczun 2 uważam za bardzo wartościową pozycję do pracy z małymi dziećmi. Proponowane aktywności wpływają pozytywnie na wiele sfer, takich jak m.in: nawiązanie kontaktu wzrokowego i emocjonalnego, stymulacja rozwoju mowy, koncentracja uwagi, nauka przez zabawę, naśladownictwo, pobudzanie zmysłów, rozwój emocjonalny, poznawczy i fizyczny. Poza tym gwarantuje dużo świetnej zabawy. Polecam jako mama i psycholog!
Dr n. med. Olga Kurnatowska – psycholog kliniczny, właścicielka Centrum Rodzinkowo we Wrocławiu

Autorka dysponuje bogatym doświadczeniem w zakresie wczesnego wspomagania rozwoju dziecka przez muzykę i ruch. W książce są opracowane scenariusze bogato ilustrowane fotografiami, mogące służyć pomocą rodzicom, logopedom, nauczycielom nauczania przedszkolnego i początkowego. (…) Zabawa dźwiękami to doskonały sposób do wzmocnienia narządów mowy i poprawienia dykcji. Chciałabym podkreślić, że publikacja Magdaleny Krawczun wychodzi naprzeciw oczekiwaniom zarówno rodziców, jak i nauczycieli. Dodatkową pomoc stanowi dołączona do książki płyta, która ułatwi i uatrakcyjni prowadzone zajęcia (fragment recenzji).
Dr. n. hum. Anna Regner – neurologopeda

Zajęcia budowane na elementach „treningu słuchowego” mogą stworzyć przyjazną atmosferę do wyrażania siebie przez ruch, głos, ciało. Jednocześnie mają utylitarne działanie na ciało i układ nerwowy, dbając o postawę, ruch naturalny, ćwiczenia przydatne w codziennym działaniu. Dzieci bawiąc się mogą zadbać o zdrowie przez odreagowanie napięcia, pokazywanie emocji przez ruch oraz świadomość ciała. (…) Polecam książkę i płytę nauczycielom, instruktorom zajęć ruchowych i pozalekcyjnych jako piękną bazę inspiracji (fragment recenzji).
Dr n. o k.f. Katarzyna Wysocka – trener, dietetyk, instruktor zajęć dla dzieci, mama

Trening słuchowy proponowany przez Magdalenę Krawczun to bardzo dobry początek przygody z muzyką!!! Zestaw nagrań muzycznych może bardzo dobrze wpłynąć na rozwój, nastrój i samopoczucie nie tylko młodego człowieka. Może również służyć jako pomoc dydaktyczna dla nauczycieli muzyki w przedszkolach, szkołach oraz instruktorów muzyki!!! Zdecydowanie polecam!
Krzysztof Żesławski – muzyk, kompozytor, multiinstrumentalista

Continuo
9788362182811

Opis

Wydawnictwo
Continuo
Autor
Magdalena Krawczun
Data premiery
2020
ISBN
9788362182811
Format
A4 poziomy
Stron
44
Okładka
miękka

Specyficzne kody

Inne produkty z tej kategorii

20 inne produkty w tej samej kategorii: