• -5%
Percepcja słuchowa (książeczka + CD) - 1 Percepcja słuchowa (książeczka + CD) - 1

Percepcja słuchowa (książeczka + CD)

Indeks:

75,00 zł
71,25 zł Zniżka 5%
Brutto
Ilość
Dostępny natychmiast

Add to wishlist

Ten produkt kupiono w tym roku:
10x
"Percepcja słuchowa" to zestaw ćwiczeń przeznaczony dla osób mających trudności z odbiorem słuchowym języka (w tym z problemami rozwoju oraz uczących się języka polskiego jako obcego lub drugiego). Zadania służą doskonaleniu słuchu fonemowego, przetwarzania informacji w porządku linearnym, rozumienia i zapamiętywania informacji werbalnych.

Każdy rodzaj zaburzenia percepcji słuchowej wpływa negatywnie na rozumienie i używanie języka. Proponowane ćwiczenia ułatwią uczniom rozumienie i zapamiętywanie wypowiedzi nauczyciela oraz poleceń. Wpłyną na jakość i tempo uczenia się - przyswajania nowych informacji; pomogą w rozumieniu informacji odbieranych w niekorzystnych dla percepcji warunkach, np. na tle innych, często niewerbalnych, dźwięków.

Zestaw zawiera płytę z nagranymi wypowiedziami. Do każdego zadania dołączone są przykładowe polecenia/pytania. Każdy nauczyciel/terapeuta powinien korzystać z nagrań, dostosowując ćwiczenia do potrzeb ucznia. W czasie pracy z materiałem można stosować słuchawki, choć ta forma ćwiczeń zalecana jest przede wszystkim w przypadku dużych trudności z percepcją słuchową.

Zestaw zawiera:

  • książeczkę czarno-białą w formacie A5
  • płytę CD w formacie mp3
  • twarde opakowanie

Opis

Wydawnictwo
Arson
Autor
Marta Korendo, Katarzyna Sedivy
Data premiery
2016

Specyficzne kody

20 inne produkty w tej samej kategorii: