• -8%
Dobieranki. Pomoc terapeutyczna do ćwiczeń percepcji wzrokowej - 1 Dobieranki. Pomoc terapeutyczna do ćwiczeń percepcji wzrokowej - 1

Dobieranki. Pomoc terapeutyczna do ćwiczeń percepcji wzrokowej

Indeks: 978-83-7134-461-9

45,00 zł
41,40 zł Zniżka 8%
Brutto
Ilość

Ten produkt kupiono w tym roku:
6x
Dobieranki. Pomoc terapeutyczna do ćwiczeń percepcji wzrokowej na materiale obrazkowym, geometrycznym, literowym, sylabowym i wyrazowym.

Dobieranki zawierają materiały do ćwiczenia percepcji wzrokowej, która ma niezwykle istotne znaczenie w nauce czytania i pisania, gdyż warunkuje prawidłowe rozpoznawanie i zapamiętywanie znaków graficznych (liter). Dodatkowo pomoce te służą:

  • wyrobieniu sprawności całościowego ujmowania wyrazu,
  • kształceniu pamięci wzrokowej,
  • wyrobieniu sprawności prawidłowego odwzorowywania,
  • usprawnieniu koordynacji wzrokowo-ruchowej i czasowo-przestrzennej,
  • podniesieniu poziomu graficznego pisma.

Materiał Dobieranek podzielony jest na dwie części: część I to materiał obrazkowo-geometryczny, a część II – literowo-sylabowo-wyrazowy. Każda część składa się z 40 zadań. Każde zadanie to 9 obrazków lub napisów znajdujących się w diagramie w kolorowej książce oraz na wyciętych kartonikach. Dziecko powinno dopasować wycięte kartoniki do obrazków z książki, a następnie sprawdzić poprawność wykonanego ćwiczenia (tło rewersu kartoników jest takiego samego koloru jak obwódka rysunku w diagramie).

978-83-7134-461-9

Opis

Wydawnictwo
Harmonia
Autor
Małgorzata Podleśna
Data premiery
2011
ISBN
978-83-7134-461-9
Format
A4
Okładka
teczka

Specyficzne kody

20 inne produkty w tej samej kategorii:

chat Komentarze (0)