Trening superkoncentracji dla dzieci
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Trening superkoncentracji dla dzieci

Kreatywne zabawy, które wzmocnią pamięć, rozwiną spostrzegawczość i wyćwiczą koncentrację

29,90 zł Brutto

28,48 zł Netto

Regulamin sklepu
Polityka prywatności
Dostawa i zwroty

Trening superkoncentracji dla dzieci

O tym, jakich szkód może przysporzyć roztrzepanie i brak koncentracji nie trzeba chyba przekonywać — wie o tym każdy, komu zdarzyło się zapomnieć o odrobieniu zadania domowego czy nie przeczytać lektury. Albo jeszcze gorzej — odrobił zadanie źle, bo pracował nieuważnie i cały wysiłek poszedł na marne.

Niestety — nasze życie jest pełnie różnych "rozpraszaczy". Smartfon, komputer, telewizor, wiele różnych obowiązków — wszystko to nie sprzyja koncentracji. Nawet dorosłym ciężko przychodzi skupienie się na jakimś problemie, czy zagadnieniu. A dzieciom jest jeszcze trudniej. Bo jak tu się skupić, kiedy na każdym kroku życie podsuwa rozmaite rozpraszające atrakcje.
Co zrobić, aby wzmocnić pamięć, spostrzegawczość, koncentrację uwagi u dzieci? Przecież te umiejętności tak bardzo przydadzą się w szkole i w codziennym życiu. Czy możemy te umiejętności wytrenować, tak jak trenuje się mięśnie?
Na szczęście odpowiedź brzmi: oczywiście tak. Możemy, w dodatku łącząc to z zabawą.

Trening superkoncentracji dla dzieci

Zawiera kreatywne zabawy, które:

  • wzmocnią pamięć,
  • rozwiną spostrzegawczość,
  • wyćwiczą koncentrację.

W treningu będzie nas wspierał przyjacielski Móżdżek. Czasem pomoże, czasem trochę poprzeszkadza, a czasem będzie chciał z nami porozmawiać.

Paulina Mechło — psycholog, neurokognitywista. Laureatka Nagrody Teofrasta za książkę Trening intelektu — wyćwicz pamięć, koncentrację i kreatywność w 31 dni. Prowadzi autorskie treningi grupowe oraz indywidualne usprawniające intelekt i funkcje poznawcze dla osób w różnym wieku — zarówno w języku polskim, jak i angielskim.

Magdalena Karpińska — z wykształcenia grafik ze specjalizacją animacja, z zawodu „ukośnik” (łączy zawód marketingowca, grafika, animatora i analityka). Mama, żona i pyra z wyboru. Miłośniczka podróży, pysznego jedzenia, tańca i szukania równowagi w życiu. Często określa siebie jako młodego dorosłego, który pielęgnuje wewnętrzne dziecko. To właśnie dzieci dostarczają jej najwięcej inspiracji do twórczości. W wolnych chwilach maluje obrazy, rzeźbi i pisze bajki dla syna Mikołaja.

Sensus
9788328368897
9788328368897
9788328368897
Wydawnictwo
Sensus
Autor
Paulina Mechło, Magdalena Karpińska
Data premiery
2021
ISBN
9788328368897
Format
158x235
Stron
128
Okładka
miękka
Nr katalogowy
32142
Zobacz także
chat Komentarze (0)