Skoncentruj się. Zestaw ćwiczeń dla uczniów klas 7 8 i szkół ponadpodstawowych 1
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Skoncentruj się. Zestaw ćwiczeń dla uczniów klas 7-8 i szkół ponadpodstawowych

Skoncentruj się. Zestaw ćwiczeń dla uczniów klas 7-8 i szkół ponadpodstawowych ze wskazówkami jak uczyć się skutecznie Ćwiczenia zawarte w tym zbiorze...

22,00 zł Brutto

20,95 zł Netto

Regulamin sklepu
Polityka prywatności
Dostawa i zwroty

Skoncentruj się. Zestaw ćwiczeń dla uczniów klas 7-8 i szkół ponadpodstawowych ze wskazówkami jak uczyć się skutecznie

Ćwiczenia zawarte w tym zbiorze przeznaczone są dla osób, które łatwo się rozpraszają, są niecierpliwe, chaotyczne, mają trudności ze zrozumieniem poleceń, planowaniem czynności, podzielnością uwagi, często mylą cyfry i litery, źle odczytują wyrazy itp.

Ćwiczenia te pomogą nie tylko poprawić koncentrację uwagi, ale również spostrzeganie, pamięć, koordynację wzrokowo-ruchową, orientację wzrokowo-przestrzenną, apercepcję uwagi, selekcję i grupowanie informacji oraz szybkość ich przetwarzania. Dodatkowym celem wielu ćwiczeń jest wzbogacenie zasobu słownictwa i utrwalenie pisowni wyrazów. Niektóre zadania pomogą w zdobyciu umiejętności wyszukiwania synonimów, antonimów, homonimów oraz paronimów, a także szybkiego rozróżniania części mowy i wyrazów podobnych do siebie pod względem graficznym.

Ćwiczenia przeznaczone są przede wszystkim dla młodzieży z dysleksją rozwojową, ale korzystać z nich mogą wszyscy uczniowie, którzy mają trudności z koncentracją uwagi.

„Publikację Anny Jurek pt. Skoncentruj się gorąco polecam jako pozycję, która ma wiele walorów merytorycznych i praktycznych. Temat nowy, jest to jedna z pierwszych publikacji poświęconych problemowi uwagi i uczenia się na konkretnym materiale ćwiczeń. Ponadto zawiera wskazania dotyczące skutecznego uczenia się” – prof. dr hab. Marta Bogdanowicz.

Harmonia
9788380802599
9788380802599
9788380802599
Wydawnictwo
Harmonia
Autor
Anna Jurek
Data premiery
2019
ISBN
9788380802599
Format
A4
Stron
100
Okładka
miękka
Nr katalogowy
7302
chat Komentarze (0)