Story Cubes. Sekrety (nowa edycja) 1
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Story Cubes. Sekrety (nowa edycja)

Genialna gra. Doskonały trening pomysłowości i wyobraźni.
Zestaw zawiera grafiki opisujące najważniejsze słowa związane z tym co nas przeraża, tropami nadprzyrodzonych i tajemniczych zjawisk.

49,95 zł Brutto

40,61 zł Netto

Regulamin sklepu
Polityka prywatności
Dostawa i zwroty

Story Cubes. Sekrety (nowa edycja)

Story Cubes to prosta w założeniach i jednocześnie genialna gra. Ta gra to doskonały trening pomysłowości i wyobraźni.

Story Cubes to 9 estetycznie wykonanych, sześciennych kostek. Każda zawiera na ściankach odmienny zestaw ilustracji, które inspirują do tworzenia własnych, oryginalnych opowieści!

Sekrety pozwolą na tworzenie opowieści z dreszczykiem oraz takich, w których kluczowy element stanowią niewyjaśnione zagadki.

Zestaw Sekrety zawiera 54 grafiki opisujące najważniejsze słowa, związane z tym, co nas przeraża, tropami nadprzyrodzonych i tajemniczych zjawisk.

Na czym polega gra?

Rzuć wszystkimi kostkami. Rozpocznij swoje opowiadanie od „Dawno, dawno temu...” lub, jeśli wolisz, „Pewnego razu...". Następnie opowiedz historię na podstawie 9 obrazów, które wypadły na kostkach. Zacznij od dowolnego, najlepiej od tego, który jako pierwszy przykuł Twoją uwagę.

Nie ma złych odpowiedzi, jedyne co Cię ogranicza, to Twoja własna wyobraźnia. Obudź ją w sobie i daj się jej ponieść, a fantastyczne opowieści same zrodzą się w Twojej głowie!

Dlaczego Story Cubes jest takie wyjątkowe:

  • W Story Cubes nie ma sztywnych reguł, chodzi wyłącznie o dobrą zabawę przy tworzeniu opowieści. Możesz bawić się samodzielnie lub zaprosić do zabawy znajomych. Każde z Was może opowiadać własną historię lub zdanie po zdaniu konstruować jedną wspólną.
  • Możliwości wykorzystania gry są praktycznie nieograniczone, dzięki czemu Story Cubes świetnie sprawdzą się zarówno w małych, jak i naprawdę dużych grupach. Kto w waszym gronie najbardziej zaimponuje pozostałym pomysłowością, wyobraźnią i umiejętnością snucia pasjonujących opowieści?
  • Stworzone przez Rory'ego O'Connora, trenera kreatywności z Irlandii. Story Cubes okazały się nieocenioną pomocą dla nauczycieli i terapeutów, a jednocześnie znakomitym narzędziem do domowego rozwijania wyobraźni.
  • Gra zdobyła wiele wyróżnień na całym świecie (m.in. Educational Toy of The Year 2012 w Australii czy Parent's Choice Award 2011 w USA), a w Polsce została nagrodzona prestiżowym tytułem Zabawki Roku 2017 przyznawanym przez portal Zabawkowicz.pl dla najbardziej wartościowych, mądrych i bezpiecznych zabawek i gier. Seria otrzymała również główną nagrodę w prestiżowym konkursie „Świat przyjazny dziecku” organizowanym przez Komitet Ochrony Praw Dziecka w 2017 r.

Story Cubes Sekrety

Zawartość pudełka:

  • 9 kości opowieści
  • zasady gry
  • metalowa puszka
Rebel
3558380077121
3558380077121
3558380077121
Wydawnictwo
Rebel
Autor
Rory O'Connor
ISBN
3558380077121
Format
171x88x24
Okładka
pudełko
Nr katalogowy
32354
Wiek graczy
6+
Liczba graczy
1-24
Czas rozgrywki
ok. 10 minut
Seria wydawnicza
Story Cubes
Zobacz także
chat Komentarze (0)