Left Banner

Imago Family

Kupionych: 3
117,00 zł
Brutto

Nietypowe kalambury dla całej rodziny

szt.
Dostępny natychmiast

Imago Family
to wyjątkowa rozrywka dla całej rodziny. Wspiera kreatywność i rozwój wyobraźni. To zupełnie nowa odsłona popularnej gry kalamburowej.

W trakcie zabawy wylosowane hasła trzeba przekazać bez mówienia, gestów i rysowania!

Na czym polega Imago Family?

  1. Gracz, który będzie przekazywał informację pozostałym, wybiera jedną z dostępnych kart Enigm. Na początku czyta głośno wskazówkę znajdującą się na jej grzbiecie, a następnie wybiera jedno z haseł znajdujących się na drugiej stronie.
  2. Aby przekazać wybrane słowo, należy korzystać z przezroczystych kart z grafikami. Zawierają one proste, kolorowe symbole, które należy połączyć w taki sposób, by pozostali gracze domyślili się, o co chodzi. Karty można dowolnie łączyć nakładając jedne na drugie, a także poruszając nimi.
  3. Gdy na stole pojawi się druga karta podpowiedzi, gracze mogą odgadywać. Osoba, która jako pierwsza poda poprawne hasło, a także pokazujący, otrzymują po jednym punkcie.

Dlaczego gra Imago Family jest taka wyjątkowa:

  • Kreatywność to jedna z najbardziej cenionych cech – jej rozwijanie z pewnością zaprocentuje w przyszłości. Kalambury oparte o wykorzystanie nietypowych elementów i znalezienie dla nich nowego zastosowania, doskonale rozwijają nieszablonowe myślenie.
  • Kategorie i hasła w tej wersji Imago zostały tak wybrane, by być zrozumiałe dla najmłodszych. Dodatkowo w każdej kategorii znajdują się hasła oznaczone gwiazdką – są one szczególnie proste. Dzięki temu dziecko już od początku może samo sprawdzić się w roli podpowiadającego.

Imago Family

Zawartość pudełka:

  • 60 przezroczystych kart
  • 120 dwustronnych kart Enigm
  • 24 znaczniki
  • plansza
  • instrukcja

Liczba graczy: 3-8
Wiek: 8+
Czas gry: ok. 30 min.

5902650614314

Szczegółowe informacje

Wydawnictwo
Rebel
Autor
praca zbiorowa
Data premiery
2020
ISBN
5902650614314
Okładka
pudełko

Może wzbudzić zainteresowanie

16 innych produktów w tej kategorii:

chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.