Kieszonkowce dla młodzieży i dorosłych. To be or not to be (9+) - 1 Kieszonkowce dla młodzieży i dorosłych. To be or not to be (9+) - 1

Kieszonkowce dla młodzieży i dorosłych. To be or not to be (9+)

Edgard

Indeks: 5907608646409

39,90 zł
Brutto
Ilość
Dostępny natychmiast

Kieszonkowce angielskie To be or not to be, to wyjątkowe gry karciane dla każdego fana nauki przez zabawę! Wciągające karcianki z zabawnymi ilustracjami sprawią, że nawet skomplikowane zwroty z języka angielskiego same wejdą do głowy!

Pakiet zawiera trzy gry karciane: kieszonkowca angielskiego Bitter sweet, kieszonkowca angielskiego Remember Forget oraz Kieszonkowca angielskiego Lets talk do nauki angielskich przymiotników, rzeczowników oraz rozmówek.

Każdy kieszonkowiec składa się z tali 55 kart, za pomocą których można zagrać w aż 4 edukacyjne gry towarzyskie: memory, klapek, karuzela, szachraj. Załączone instrukcje do wszystkich kieszonkowców szczegółowo wyjaśnią zasady wariantów rozgrywki. Do kart dołączone są również słowniczki z tłumaczeniami wszystkich słówek i zwrotów użytych na kartach.

Wygodny format kart sprawia, że zmieszczą się w kieszeni i sprawdzą w każdych okolicznościach - w domu, w podróży czy w szkole. Kieszonkowiec to wyjątkowa gra dla całej rodziny, który uczy - bawiąc.

Zapamiętuj przeciwieństwa, wyszukuj i działaj szybciej niż przeciwnik! Daj się wciągnąć w ekscytującą rozgrywkę, a nawet nie zauważysz, jak szybko nauczysz się angielskiego!

Edgard
5907608646409

Opis

Wydawnictwo
Edgard
Autor
praca zbiorowa
Data premiery
2018
ISBN
5907608646409
Format
205x130

Specyficzne kody

20 inne produkty w tej samej kategorii:

chat Komentarze (0)