Kapitan Nauka. 100 zabaw z królikiem Kazikiem (4-5 lat) (książka + karty + flamaster) - 1 Kapitan Nauka. 100 zabaw z królikiem Kazikiem (4-5 lat) (książka + karty + flamaster) - 1

Kapitan Nauka. 100 zabaw z królikiem Kazikiem (4-5 lat) (książka + karty + flamaster)

Edgard

Indeks: 9788377887363

34,90 zł
Brutto

Zgaduj, rysuj, ścieraj i baw się z królikiem Kazikiem!

Książka + 30 dwustronnych zmywalnych kart + flamaster

Tym razem Kapitan Nauka zabiera dzieci w niezwykłą podróż... do pełnego barw i smaków ogrodu! Uczestnicy wyprawy poznają świat roślin i zwierząt oraz pomogą królikowi Kazikowi w jesiennych porządkach w ogrodzie.

100 zabaw z królikiem Kazikiem wprowadza w zmienne, zależne od pór roku środowisko ogrodu - różnorodność gatunków zwierząt, roślin uprawnych i ozdobnych. Dziecko dowiaduje się, czego rośliny potrzebują do życia, jakie prace są wykonywane w ogrodzie i jak człowiek może korzystać z darów natury.

To wyjątkowy zestaw rozwijających zadań dla cztero- i pięciolatków, który zapewni tobie i twojemu dziecku wiele godzin wspólnej, twórczej rozrywki. Inspirujące zagadki zawarte w książce i na 30 dwustronnych, zmywalnych kartach przybliżą dziecku świat ogrodu, wzbogacą słownictwo i pobudzą dziecięcą wyobraźnię.

100 różnorodnych zadań zostało dostosowanych do zdolności percepcyjnych dzieci w tym wieku. Doskonali kompetencje matematyczne (m.i.n. liczenie w zakresie 10), logiczne i językowe, uczy klasyfikowania przedmiotów, pozwala ćwiczyć precyzję i spostrzegawczość. Ćwiczenia przygotowane przez doświadczonych pedagogów wspierają rozwój grafomotoryczny i przygotowują do nauki pisania, a dzięki specjalnemu, suchościeralnemu flamastrowi dołączonemu do zestawu można je wykonywać wielokrotnie.

Zabawę z kartami uatrakcyjnią piękne, autorskie ilustracje Danki Fukowskiej, które przyciągną uwagę dzieci i zachwycą rodziców.

Dzięki urozmaiconym zadaniom i ćwiczeniom zaproponowanym w pakiecie można rozwijać wszystkie sfery dziecięcej aktywności i proponować dzieciom zadania o różnym stopniu trudności, dostosowane do ich aktualnych możliwości i zainteresowań.

100 zabaw z królikiem Kazikiem to fantastyczna rozrywka dla małych odkrywców, a także:

  • liczenie w zakresie 10,
  • odkrywanie podobieństw i różnic,
  • klasyfikacja przedmiotów,
  • ćwiczenia spostrzegawczości i myślenia logicznego,
  • wstęp do nauki pisania i czytania.

Nowa edukacyjna seria 100 zabaw rozwija kompetencje matematyczne, logiczne i językowe u dzieci już od 3. roku życia.

Edgard
9788377887363

Opis

Wydawnictwo
Edgard
Autor
Bożena Dybowska, Anna Grabek
Data premiery
2016
ISBN
9788377887363
Format
215x150x40

Specyficzne kody

20 inne produkty w tej samej kategorii: