Planeta zwierząt

Indeks:

34,99 zł
Brutto
Ilość

Czy sowa jest szybsza od sarny? Czy flaming żyje dłużej niż jeleń? Znasz odpowiedź? Doskonale, pierwsze koty za płoty! Ale jedna jaskółka wiosny nie czyni. Zastanów się teraz, które zwierzę jest większe: bóbr czy lis? Wiesz i to? Jesteś mądry jak sowa!

Na "Planecie zwierząt" spotkasz najróżniejsze gatunki zwierzaków. Spróbuj określić ich cechy i odgadnąć, na którym kontynencie żyją. Gdy spotkasz przyrodnika, zdobędziesz więcej punktów. Musisz tylko unikać myśliwego. Lepiej nie wywołuj wilka z lasu.

Na "Planecie zwierząt" poczujesz się jak ryba w wodzie!

Celem graczy jest przyporządkowanie kart zwierząt do właściwych kontynentów oraz uszeregowanie ich zgodnie z wartościami ich cech. Gdy dowolny z graczy pozbędzie się ostatniej karty, runda kończy się, a pozostałym graczom przyznawane są żetony punktów karnych za karty zwierząt, które zostały im w ręku.

Gra pozwala poznać cechy i miejsce występowania 110 gatunków zwierząt. Dodatkowym walorem edukacyjnym gry jest fakt, że obydwie rundy każdej gry rozgrywamy tymi samymi kartami zwierząt. Sprawia to, że gracze mogą odnieść w grze korzyść dzięki zapamiętaniu cech zwierząt. Zdecydowanie wzmacnia to jej edukacyjne oddziaływanie.

Zawartość pudełka:

  • 110 kart
  • 6 żetonów kontynentów
  • 50 żetonów punktów
  • 3 żetony cech
  • pionki ekologa i myśliwego
  • instrukcja

Wiek graczy: 8+
Liczba graczy: 2-6
Czas rozgrywki: 30-40 min.

Opis

Wydawnictwo
Granna
Autor
Filip Miłuński
Data premiery
2016
Format
50x189x273
Okładka
pudełko

Specyficzne kody

20 inne produkty w tej samej kategorii:

chat Komentarze (0)