Kapitan Nauka. Karty obrazkowe. Poznaję świat. Kolory (1+) (karty + poradnik) - 1 Kapitan Nauka. Karty obrazkowe. Poznaję świat. Kolory (1+) (karty + poradnik) - 1

Kapitan Nauka. Karty obrazkowe. Poznaję świat. Kolory (1+) (karty + poradnik)

Edgard

Indeks: 9788377885598

17,99 zł
Brutto
Ilość

Add to wishlist

Ten produkt kupiono w tym roku:
3x

Karty obrazkowe. Poznaję świat. Kolory (poradnik dla opiekunów + 17 kart obrazkowych) to wyjątkowy zestaw dla najmłodszych do nauki rozpoznawania i nazywania kolorów. Już dla dzieci od 1. roku życia!

Czy wiesz, że umiejętność określania kolorów jest jedną z najszybciej rozwijających się zdolności dziecka?

Zestaw Karty obrazkowe. Poznaję świat. Kolory pomaga dzieciom rozpoznawać i nazywać kolory, kształtuje ich spostrzegawczość i wrażliwość, wspomaga umiejętność dostrzegania różnych odcieni oraz zwracania uwagi na otaczające dziecko barwy. Sprzyja również rozwojowi wyobraźni i aktywności twórczej, a także pobudza ciekawość i zachęca do poznawania świata.

Poradnik Poznaję świat, autorstwa Natalii i Krzysztofa Minge, zawiera komentarz doświadczonych psychologów dziecięcych oraz pomysły na gry i zabawy z kartami.

Karty obrazkowe są integralną częścią książki. W skład zestawu wchodzi 17 trwałych, starannie wykonanych kart obrazkowych, na których znajduje się dany kolor i jego nazwa (awers) oraz realistyczne, dostosowane do percepcji najmłodszych, zdjęcia przedmiotów, zwierząt i roślin z najbliższego otoczenia dziecka (rewers).

Korzystanie z kolorowych, usztywnianych kart pozwala rozpoznawać kolory na kartach i w otoczeniu dziecka, a ich nazwy sprzyjają nauce czytania globalnego oraz rozwijają umiejętność kojarzenia, koncentracji, doskonalą uwagę i pamięć. Dzięki zabawom z kartami starsze dzieci dowiedzą się, czym są kolory ciepłe i zimne, a także jakie są efekty mieszania barw. Obrazki zostały tak dobrane, aby wspomagały rozwój poznawczy w formie najbardziej naturalnej dla dzieci w tym wieku, czyli podczas wspólnej zabawy!

Pakiet zawiera:

  • Poradnik dla opiekunów przygotowany przez doświadczonych psychologów dziecięcych z pomysłami na gry i zabawy z wykorzystaniem kart
  • 17 kolorowych, usztywnianych i trwałych kart z realistycznymi zdjęciami dostosowanymi do percepcji najmłodszych dzieci
Edgard
9788377885598

Opis

Wydawnictwo
Edgard
Autor
praca zbiorowa
Data premiery
2015
ISBN
9788377885598
Format
110x110
Okładka
pudełko

Specyficzne kody

20 inne produkty w tej samej kategorii: