Kapitan Nauka. Karty obrazkowe. Odkrywam świat. Pierwsze słowa (1+) (karty + poradnik) - 1
  • Kapitan Nauka. Karty obrazkowe. Odkrywam świat. Pierwsze słowa (1+) (karty + poradnik) - 1

Kapitan Nauka. Karty obrazkowe. Odkrywam świat. Pierwsze słowa (1+) (karty + poradnik)

Edgard
Wydawnictwo
Edgard open_in_new
Data wydania
2015
ISBN
9788377886663
Format
110x110
Okładka
pudełko
Nr katalogowy
25005
14,99 zł
Brutto
Ilość

Tagi:
|

Zestaw Odkrywam świat. Pierwsze słowa to wyjątkowa propozycja dla rodziców i opiekunów wspomagająca wczesny rozwój umysłowy dzieci. Zabawa z kartami doskonale zaspokaja naturalną dla dzieci ciekawość świata, wspiera rozwój mowy i poszerza zasób słownictwa - a wszystko to podczas wspólnej, fascynującej zabawy!

Pakiet składa się z poradnika dla rodziców napisanego przez doświadczonych psychologów dziecięcych oraz 17 kart z kolorowymi ilustracjami.

Zestaw trwałych kart
Zestaw trwałych, usztywnionych kart obrazkowych dla dzieci od 1. do 3. roku życia służy do kreatywnej nauki i zabawy w czytanie. Na kartach zamieszczono kolorowe rysunki z podpisami (awers) i powtórzonym dużym napisem (rewers). Zabawne ilustracje z wyraźnymi podpisami są dostosowane do wieku najmłodszego odbiorcy. Pozwalają poznać nazwy codziennych czynności i przedmiotów z najbliższego otoczenia, a jednocześnie przygotowują do nauki czytania globalnego.

Poradnik dla opiekunów
Poradnik dla opiekunów stworzyli Natalia i Krzysztof Minge - para psychologów specjalizujących się we wspomaganiu rozwoju intelektualnego najmłodszych dzieci i twórcy autorskich programów nauczania. W poradniku zamieścili pomysły na kilkadziesiąt rozbudowanych zabaw i gier przy użyciu kart oraz rady, jak wspierać rozwój umysłowy dzieci na wczesnym etapie.

Zestaw jest doskonałą propozycją na wspólną i rozwijającą zabawę z dzieckiem!