Czytam globalnie. Część 1. Jaś i Maja 1
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Czytam globalnie. Część 1. Jaś i Maja

Książeczka do nauki czytania globalnego przeznaczona dla dzieci od pierwszego roku życia do sześciu lat.

21,00 zł Brutto

20,00 zł Netto

Regulamin sklepu
Polityka prywatności
Dostawa i zwroty

Czytam globalnie. Część 1. Jaś i Maja

Seria Czytam globalnie jest przeznaczona dla dzieci wieku od pierwszego roku do szóstego roku życia. Teksty w książeczkach z tej serii bazują głównie na wyrazach trzyliterowych, które szczególnie łatwo zapadają dziecku w pamięć.

Najmłodsze dzieci będą oglądać obrazki i słuchać, jak czytasz. Będą także z uwagą przyglądać się wskazywanym przez Ciebie wyrazom. W ich pamięci utworzą się obrazy czytanych przez Ciebie słów. Starsze dzieci szybko zapamiętają, dzięki częstym powtórzeniom wyrazów w tekście, co który wyraz oznacza. Już po kilku wspólnych sesjach czytania dziecko będzie próbowało odczytywać tekst samodzielnie.

Czytam globalnie seria

charakteryzuje się wyjątkową konstrukcją stron. Na dole każdej z nich widnieje margines ze wskazanymi na nim nowo wprowadzanymi wyrazami. Ponieważ analiza wzrokowa małego dziecka jest słabo wykształcona i wyrazy zlewają się maluchowi w jeden ciąg, w książeczce tej zastosowano szersze spacje międzywyrazowe. Zrezygnowano także ze znaków interpunkcyjnych (oprócz pytajników), a wszystkie wyrazy (oprócz imion) zostały zapisane od małej litery.

Wyrazy, które pojawią się w kolejnych częściach serii, nie są już traktowane jako nowe, dlatego zalecane jest zapoznawanie się z książeczkami w takiej kolejności, jaką sugeruje numeracja na ich okładkach.

Czytanie globalne

przynosi fantastyczne efekty, jednak aby były widoczne „od zaraz” – musi być wspaniałą zabawą, pełną śmiechu i radości. Z serią Czytam globalnie właśnie taką zabawą będzie!

9788365915184
9788365915184
9788365915184
Wydawnictwo
Bliżej Przedszkola
Autor
Maria Trojanowicz-Kasprzak
Data premiery
2019
ISBN
9788365915184
Format
210x210
Stron
40
Okładka
miękka
Nr katalogowy
32426
Ilustracje
Rena Grzybek
Seria wydawnicza
Czytam globalnie
Zobacz także
chat Komentarze (0)