Czytanie metodą sylabową. Karty pracy w szkole i w domu - 1 Czytanie metodą sylabową. Karty pracy w szkole i w domu - 1

Czytanie metodą sylabową. Karty pracy w szkole i w domu

Indeks: 9788375179804

19,95 zł
Brutto
Ilość

Ten produkt kupiono w tym roku:
13x

Czytanie metodą sylabową. Karty pracy w szkole i w domu
przychodzą z pomocą dzieciom, które mają problemy z opanowaniem czytania. 

Książka jest efektem połączenia metody sylabowej, uważanej za najskuteczniejszą metodę nauki czytania, ze sprawdzonym rozwiązaniem, jakim jest nauka w oparciu o jedną kartkę dziennie. Taka ilość materiału sprawia, że dziecko nie znudzi się i nie zniechęci, a systematyczność gwarantuje sukces i wymierne postępy, które dziecko widzi i dzięki temu jest zmotywowane do dalszej pracy.

Czytanie to kluczowa umiejętność, od której zależy nie tylko szkolne powodzenie dziecka, ale cała jego przyszłość. Zdarza się, że dzieci mają problemy z opanowaniem go - ale nauka czytania nie musi być trudna ani długotrwała! 

Metoda sylabowa uczy czytania sylabami, bez niepotrzebnego głoskowania, co pozwala na uniknięcie związanych z nim kłopotów i przyspiesza naukę. Przejście od czytania sylab przez proste wyrazy do zdań, najpierw krótkich, potem coraz dłuższych, przypomina etapy rozwoju mowy, przez co jest dla dziecka naturalne i intuicyjne.

Czytanie metodą sylabową. Karty pracy w szkole i w domu
są kolorowe, bogato ilustrowane, atrakcyjne wizualnie, zachęcają do pracy. Zostały też przygotowane tak, by przy kserowaniu na czarno-białej kopiarce strony nie traciły czytelności i estetycznego wyglądu.

9788375179804

Opis

Wydawnictwo
Greg
Autor
Alicja Karczmarska-Strzebońska
Data premiery
2020
ISBN
9788375179804
Format
205x290
Stron
112
Okładka
miękka

Specyficzne kody

20 inne produkty w tej samej kategorii:

chat Komentarze (0)