Left Banner

  • -15%
Pucio. Pierwsze zabawy - 1

Pucio. Pierwsze zabawy

29,67 zł Zniżka 15%
34,90 zł
Brutto
szt.
Dostępny natychmiast

Pucio. Pierwsze zabawy
Pudełko zawiera 20 obrazków, 20 kartoników z podpisami oraz propozycje 6 zabaw z dziećmi rocznymi i starszymi. Zestaw składa się z dwóch rodzajów kartoników. Na jednych znajdują się obrazki z wyrażeniem dźwiękonaśladowczym, a także obiektem lub zwierzęciem wydającym dany dźwięk oraz wizerunkiem Pucia – ulubionego bohatera maluchów. Na drugich są wyłącznie teksty – te same onomatopeje, które występują na kartonikach z obrazkami. Wyrażenia dźwiękonaśladowcze są wypowiadane już przez roczne dzieci i stanowią bardzo istotny element rozwoju mowy.

Zebrane w estetycznym pudełku obrazki dają okazję do rozmaitych zabaw, w zależności od możliwości intelektualnych i potrzeb dziecka: nauki nazywania obiektów, powtarzania i rozpoznawania wyrażeń dźwiękonaśladowczych, wyszukiwania wskazanych przez rodziców obiektów spośród kilku wybranych kartoników i wielu innych gier (opisanych w dołączonej do zestawu instrukcji).

Zabawka może także stanowić pomoc w stawianiu pierwszych kroków w nauce czytania.

Uwielbiany przez dzieci i rodziców bohater bestsellerowej serii Marty Galewskiej-Kustry, fenomenalnie ilustrowanej przez Joannę Kłos, w końcu wykracza poza karty książek i pojawia się także w grach edukacyjnych! Zapraszamy do wspólnej zabawy i nauki!

Wyprodukowano w Polsce.

Wiek: 1-3 lat
Liczba graczy: 1-4
Czas gry: 15 minut

5902719474408

Szczegółowe informacje

Wydawnictwo
Nasza Księgarnia
Autor
Marta Galewska-Kustra
Data premiery
2019
ISBN
5902719474408
Format
135x135x135
Okładka
pudełko

Może wzbudzić zainteresowanie

16 innych produktów w tej kategorii:

Komentarze

Napisz swoją opinię

Pucio. Pierwsze zabawy

Napisz swoją opinię