• -8%
Metoda Dobrego Startu. Od piosenki do literki. Część 2 (podręcznik + ćwiczenia + CD) - 1 Metoda Dobrego Startu. Od piosenki do literki. Część 2 (podręcznik + ćwiczenia + CD) - 1

Metoda Dobrego Startu. Od piosenki do literki. Część 2 (podręcznik + ćwiczenia + CD)

Indeks: 9788371343551

46,46 zł
42,74 zł Zniżka 8%
Brutto
Ilość

Add to wishlist

Ten produkt kupiono w tym roku:
4x
Ten program Metody Dobrego Startu jest kontynuacją Od piosenki do literki - część 1. Zawiera materiał potrzebny do wprowadzenia 16 liter i dwuznaków – małych i wielkich. W skład zestawu wchodzą: podręcznik dla nauczyciela ze wskazówkami metodycznymi, scenariuszami zajęć i zapisami nutowymi piosenek, teczka dla dziecka z kartami pracy oraz płyta CD z piosenkami w dwóch wersjach: wokalno-instrumentalnej i instrumentalnej.

Od piosenki do literki - część 2 to program opracowany z myślą o dzieciach, które rozpoczęły naukę czytania i pisania, zarówno rozwijających się prawidłowo, jak i tych, u których występują różnego rodzaju niepełnosprawności. Z programu można więc korzystać, prowadząc zajęcia z najstarszymi przedszkolakami, w klasie pierwszej (także integracyjnej), w zespole korekcyjno-kompensacyjnym, szkole specjalnej, specjalistycznych ośrodkach szkolno-wychowawczych i terapeutycznych oraz zajęcia o charakterze nauczania indywidualnego.

Dzięki ćwiczeniom przedstawionym w tym programie u dzieci rozwijają się leżące u podstaw czytania i pisania funkcje: językowe, spostrzeżeniowe (wzrokowe, słuchowe, dotykowe i kinestetyczne) oraz motoryczne, a także właściwe ich współdziałanie.

9788371343551

Opis

Wydawnictwo
Harmonia
Autor
Marta Bogdanowicz, Małgorzata Barańska, Ewa Jakacka
Data premiery
2010
ISBN
9788371343551
Format
A4

Specyficzne kody

20 inne produkty w tej samej kategorii: