Left Banner

  • -12%
Metoda Dobrego Startu. Od piosenki do literki. Część 2 (podręcznik + ćwiczenia + CD) - 1

Metoda Dobrego Startu. Od piosenki do literki. Część 2 (podręcznik + ćwiczenia + CD)

Kupionych: 15
40,88 zł Zniżka 12%
46,46 zł
Brutto
szt.

Ten program Metody Dobrego Startu jest kontynuacją Od piosenki do literki - część 1. Zawiera materiał potrzebny do wprowadzenia 16 liter i dwuznaków – małych i wielkich. W skład zestawu wchodzą: podręcznik dla nauczyciela ze wskazówkami metodycznymi, scenariuszami zajęć i zapisami nutowymi piosenek, teczka dla dziecka z kartami pracy oraz płyta CD z piosenkami w dwóch wersjach: wokalno-instrumentalnej i instrumentalnej.

Od piosenki do literki - część 2 to program opracowany z myślą o dzieciach, które rozpoczęły naukę czytania i pisania, zarówno rozwijających się prawidłowo, jak i tych, u których występują różnego rodzaju niepełnosprawności. Z programu można więc korzystać, prowadząc zajęcia z najstarszymi przedszkolakami, w klasie pierwszej (także integracyjnej), w zespole korekcyjno-kompensacyjnym, szkole specjalnej, specjalistycznych ośrodkach szkolno-wychowawczych i terapeutycznych oraz zajęcia o charakterze nauczania indywidualnego.

Dzięki ćwiczeniom przedstawionym w tym programie u dzieci rozwijają się leżące u podstaw czytania i pisania funkcje: językowe, spostrzeżeniowe (wzrokowe, słuchowe, dotykowe i kinestetyczne) oraz motoryczne, a także właściwe ich współdziałanie.

9788371343551

Szczegółowe informacje

Wydawnictwo
Harmonia
Autor
Marta Bogdanowicz, Małgorzata Barańska, Ewa Jakacka
Data premiery
2010
ISBN
9788371343551
Format
A4

16 innych produktów w tej kategorii:

chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.