Sylaby do pracy w grupie - 1 Sylaby do pracy w grupie - 1

Sylaby do pracy w grupie

Indeks: 9788365423856

95,00 zł
Brutto
Ilość
Dostępny natychmiast

Zestaw kart "Sylaby do pracy w grupie" doskonale sprawdzi się podczas grupowej nauki czytania w przedszkolu, jak i indywidualnej pracy stolikowej i domowych zabawach.

W pudełku znajduje się 196 kart z sylabami (samogłoski + paradygmaty z 14 spółgłoskami: P, M, B, L, F, W, T, D, S, Z, K, G, J, N).

Karty zostały zaprojektowane tak, by były praktyczną pomocą w pracy w grupie przedszkolnej - zastosowano optymalny format oraz dużą czcionkę. Obok sylab umieszczono rysunki, które łączą się tematycznie w pary - to dodatkowy element zachęcający do zabawy i ułatwiający naukę czytania.

W zestawie znajduje się instrukcja z propozycjami zabaw, dzięki czemu z zestawu mogą korzystać zarówno nauczyciele, terapeuci, jak i rodzice podczas domowych zabaw z dzieckiem.

Karty są powiązane z zeszytem "Moje sylabki w przedszkolu":

"Moje sylabki w przedszkolu" to zeszyt, z którym dzieci uczą się czytać sylabami. Opierając się na sylabie, jako najmniejszej jednostce percepcji, znacznie ułatwia się przedszkolakom etap wczesnej nauki czytania.

Dzięki atrakcyjnej szacie graficznej, naklejkom i zróżnicowanym zdaniom, praca z zeszytem dostarcza dzieciom dużo radości i zachęca je do dalszej nauki.

Czytanie sylabami - to łatwe!

9788365423856

Opis

Wydawnictwo
WIR
Autor
Agnieszka Fabisiak-Majcher, Elżbieta Ławczys
Data premiery
2019
ISBN
9788365423856
Format
A4
Okładka
teczka

Specyficzne kody

20 inne produkty w tej samej kategorii: