Left Banner

Left Banner

  • -10%
Czy tu, czy tam - czytam! Testy kształcące czytanie ze zrozumieniem dla klas II-IV - 1

Czy tu, czy tam - czytam! Testy kształcące czytanie ze zrozumieniem dla klas II-IV

17,91 zł Zniżka 10%
19,90 zł
Brutto
szt.
Dostępny natychmiast

Książka "Czy tu, czy tam – czytam!" zawiera 20 testów kształcących umiejętność czytania ze zrozumieniem. Wszystkie testy mają taką samą konstrukcję. Składają się z tekstu, pytań dotyczących jego treści oraz odpowiedzi podanych do wyboru. Niektóre teksty są fragmentami książek stanowiących literaturę dla dzieci, inne pochodzą z publikacji popularnonaukowych.

Testy podzielono na trzy części. Pierwsza część zawiera 5 najłatwiejszych testów, druga część składa się z 10 testów o średnim stopniu trudności, trzecia część to 5 najtrudniejszych testów. W początkowych testach zastosowano pewne ułatwienie: jeśli na dane pytanie należy odpowiedzieć, wybierając więcej niż jedną odpowiedź, to polecenie zawiera informację, ile odpowiedzi należy wskazać. Z ułatwień tych zrezygnowano w kolejnych testach; w nich dziecko samodzielnie decyduje, ile odpowiedzi zaznaczyć.

Testy kształcące umiejętność czytania ze zrozumieniem można wykorzystywać podczas lekcji z całą klasą, w czasie zajęć pozalekcyjnych, na które uczęszczają dzieci lubiące tego typu zadania, a także w pracy z uczniami wymagającymi szczególnej pomocy w zdobywaniu umiejętności szkolnych.

9788371346033

Szczegółowe informacje

Wydawnictwo
Harmonia
Autor
Małgorzata Barańska
Data premiery
2012
ISBN
9788371346033
Format
A4
Stron
96
Okładka
miękka

Komentarze

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Czy tu, czy tam - czytam! Testy kształcące czytanie ze zrozumieniem dla klas II-IV

Napisz swoją opinię