Left Banner

Świat wokół mnie. Czytanie ze zrozumieniem dla dzieci z zaburzeniami komunikacji językowej - 1

Świat wokół mnie. Czytanie ze zrozumieniem dla dzieci z zaburzeniami komunikacji językowej

Kupionych: 33
32,00 zł
Brutto
szt.

Zestaw służy doskonaleniu umiejętności czytania ze zrozumieniem. Teksty opisujące świat wokół dziecka i powiązane z nimi ćwiczenia zostały skomponowane tak, aby usprawniać rozwój myślenia i mowy, wspomagać proces rozumienia, rozwijać system semantyczny i syntaktyczny.

To doskonała pomoc dla logopedów, nauczycieli przedszkoli, szkół powszechnych i specjalnych, rodziców i opiekunów. Z pomocy mogą korzystać wszyscy, którzy pragną, by ich dzieci czytały ze zrozumieniem i budowały zdania gramatycznie poprawne i dzięki tym umiejętnościom mogły skutecznie komunikować się w domu, w przedszkolu i szkole.

Teksty przeznaczone są do ćwiczeń czytania ze zrozumieniem dla wszystkich dzieci, a w szczególności tych z zaburzeniami komunikacji językowej: niesłyszących, z implantem ślimakowym, dzieci z autyzmem, z zespołem Aspergera, z dysleksją, alalią, afazją, z obniżeniem sprawności intelektualnej, opóźnionym rozwojem mowy.

Zestawy ćwiczeń powstały też z myślą o dzieciach dwujęzycznych oraz przedszkolakach i uczniach zerówek, którzy doskonalą czytanie ze zrozumieniem.

9788362739097

Szczegółowe informacje

Wydawnictwo
WIR
Autor
Zdzisława Orłowska-Popek
Data premiery
2011
ISBN
9788362739097
Format
A4
Stron
56
Okładka
miękka

16 innych produktów w tej kategorii:

Komentarze

Napisz swoją opinię

Świat wokół mnie. Czytanie ze zrozumieniem dla dzieci z zaburzeniami komunikacji językowej

Napisz swoją opinię