Left Banner

  • -12%
Kombinatoryka wyrazowa. Spostrzegaj - pomyśl - działaj - 1

Kombinatoryka wyrazowa. Spostrzegaj - pomyśl - działaj

18,48 zł Zniżka 12%
21,00 zł
Brutto
szt.
Dostępny w sprzedaży

Pozycja ta adresowana jest przede wszystkim do terapeutów prowadzących zajęcia z dziećmi z dysleksją, ale także do nauczycieli, pedagogów i rodziców.

W książce znajduje się kilkadziesiąt propozycji ćwiczeń wraz z materiałem językowym, ułożonych od najprostszych do najtrudniejszych. Zagadnienia ćwiczone to: budowa i różnicowanie samogłosek, spółgłosek i sylab graficznie podobnych (a – o, b – d, g – p, l – ł – t, ma – na itp.), liczne operacje na sylabie dwu- i trzysylabowej, operacje na wyrazie (dodawanie, usuwanie, przestawianie liter) i wiele innych. Całość ma na celu poprawienie umiejętności płynnego i bezbłędnego czytania.

Wiele ćwiczeń przypomina szarady, dzięki czemu dziecko nie będzie się nudzić, a ich rozwiązanie da uczniowi wiele satysfakcji i motywację do wykonania kolejnego ćwiczenia.

Książka koresponduje z poprzednimi tytułami napisanymi przez Barbarę Zakrzewską (Chcę dobrze czytać i 3, 2, 1, 0... Start. Czytanie treningowe). Jest też zapowiedzią kolejnej publikacji: Kombinatoryka zdaniowa.

978-83-7134-354-4

Szczegółowe informacje

Wydawnictwo
Harmonia
Autor
Barbara Zakrzewska
Data premiery
2010
ISBN
978-83-7134-354-4
Format
A4
Stron
116
Okładka
miękka

16 innych produktów w tej kategorii:

Komentarze

Napisz swoją opinię

Kombinatoryka wyrazowa. Spostrzegaj - pomyśl - działaj

Napisz swoją opinię