Bajeczki Babeczki - część 7. O księżniczce Mai, ognistych smokach i złotym kluczu
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Bajeczki Babeczki - część 7. O księżniczce Mai, ognistych smokach i złotym kluczu

Sprawdzian gotowości szkolnej.
Gotowe narzędzie dla rodzica lub opiekuna dziecka w wieku przedszkolnym, przygotowane przez nauczyciela edukacji wczesnoszkolnej z wieloletnią praktyką.

20,90 zł Brutto

19,90 zł Netto

Regulamin sklepu
Polityka prywatności
Dostawa i zwroty

Bajeczki Babeczki - część 7. O księżniczce Mai, ognistych smokach i złotym kluczu. Sprawdzian gotowości szkolnej

Gotowe narzędzie dla rodzica lub opiekuna dziecka w wieku przedszkolnym, przygotowane przez nauczyciela edukacji wczesnoszkolnej z wieloletnią praktyką. Pozwoli ono odpowiedzieć na pytanie: czy moje dziecko poradzi sobie w szkole?

Bajki wspierają rozwój sfery społeczno-emocjonalnej dziecka, a zadania umieszczone na końcu każdej książeczki sprawdzają poziom wiedzy i umiejętności malucha kończącego edukację przedszkolną i rozpoczynającego naukę w pierwszej klasie. Rodzicowi lub opiekunowi zamieszczone tu rady Babeczki pomogą w razie potrzeby sięgnąć po fachową pomoc.

Każda książeczka z serii Bajeczki Babeczki zawiera przepiękne kolorowe wielkoformatowe (A4 x 2) ilustracje, które spodobają się i małym, i dużym. To kolejna inspiracja do rozmów z dzieckiem na rozmaite, nie tylko stricte bajkowe tematy. Dodatkowo na końcu każdej pozycji znajdziemy karty pracy - ćwiczenia do wykonania przez dziecko, rozwijające sprawność grafomotoryczną, nawiązujące tematyką do treści bajeczki. W tej części mamy aż cztery zadania do wykonania.

O księżniczce Mai, ognistych smokach i złotym kluczu

to opowieść o księżniczce Mai, którą uwięziła groźna wiedźma. Jednak wierni przyjaciele Mai - zwierzęta zamieszkujące okolicę - nie zostawiły dziewczynki samej. Razem ruszyły na ratunek. Dzięki nim w bajkowej krainie na nowo zapanowała radość. Bajka o przyjaźni, odwadze i wierności ideałom.

9788365669278
9788365669278
9788365669278
Wydawnictwo
Wydawnictwo Edukacyjne
Autor
Ewa Rosolska
Data premiery
2018
ISBN
9788365669278
Format
205x275
Stron
36
Okładka
miękka
Nr katalogowy
30551
Zobacz także
chat Komentarze (0)