Bajeczki Babeczki - część 6. Uwaga na marzenia!
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Bajeczki Babeczki - część 6. Uwaga na marzenia!

Sprawdzian gotowości szkolnej.
Gotowe narzędzie dla rodzica lub opiekuna dziecka w wieku przedszkolnym, przygotowane przez nauczyciela edukacji wczesnoszkolnej z wieloletnią praktyką.

20,90 zł Brutto

19,90 zł Netto

check W magazynie
Regulamin sklepu
Polityka prywatności
Dostawa i zwroty

Bajeczki Babeczki - część 6. Uwaga na marzenia! Sprawdzian Gotowości Szkolnej

Gotowe narzędzie dla rodzica lub opiekuna dziecka w wieku przedszkolnym, przygotowane przez nauczyciela edukacji wczesnoszkolnej z wieloletnią praktyką. Pozwoli ono odpowiedzieć na pytanie: czy moje dziecko poradzi sobie w szkole?

Bajki wspierają rozwój sfery społeczno-emocjonalnej dziecka, a zadania umieszczone na końcu każdej książeczki sprawdzają poziom wiedzy i umiejętności malucha kończącego edukację przedszkolną i rozpoczynającego naukę w pierwszej klasie. Rodzicowi lub opiekunowi zamieszczone tu rady Babeczki pomogą w razie potrzeby sięgnąć po fachową pomoc.

Każda książeczka z serii Bajeczki Babeczki zawiera przepiękne kolorowe wielkoformatowe (A4 x 2) ilustracje, które spodobają się i małym, i dużym. To kolejna inspiracja do rozmów z dzieckiem na rozmaite, nie tylko stricte bajkowe tematy. Dodatkowo na końcu każdej pozycji znajdziemy karty pracy - ćwiczenia do wykonania przez dziecko, rozwijające sprawność grafomotoryczną, nawiązujące tematyką do treści bajeczki. W tej części powstanie sporo wycinanek - bohaterów leśnej opowieści!

Szósta część pt. "Uwaga na marzenia!" to bajka o spotkaniu dzieci w bibliotece z tajemniczym autorem książek. Nieoczekiwany zwrot akcji podczas tego wydarzenia pociąga za sobą falę kolejnych zdarzeń. Główny bohater - chłopiec-niedowiarek, nielubiący czytać i stroniący od książek - staje wobec zadania - musi odczarować panującą zimę za oknem za pomocą zaklęcia znalezionego w książce ofiarowanej mu przez zagadkowego pisarza.

9788365669261
9788365669261
9788365669261
Wydawnictwo
Wydawnictwo Edukacyjne
Autor
Ewa Rosolska
Data premiery
2018
ISBN
9788365669261
Format
205x275
Stron
38
Okładka
miękka
Nr katalogowy
30401
Zobacz także
chat Komentarze (0)