Left Banner

Księga wartości i dobrych obyczajów

Kupionych: 9
26,00 zł
Brutto
Jedność
szt.

Księga wartości i dobrych obyczajów
chce pomóc dzieciom stawać się mądrymi i odpowiedzialnymi ludźmi. Książka składa się z 42 krótkich opowiadań, których bohaterami są dzieci. Każda z historii poświęcona jest konkretnej postawie lub cesze charakteru, którą warto w sobie rozwijać – omówione w nich zostały takie pojęcia, jak cierpliwość, uprzejmość, odwaga, punktualność, kreatywność, samokontrola, tolerancja i wiele, wiele innych. Wszystkie historie opatrzone zostały przykuwającymi wzrok, pełnymi humoru ilustracjami, a towarzyszą im krótkie, celne wskazówki, inspirujące cytaty i ciekawe propozycje zabaw dla całej rodziny.

W tej książce nie znajdziemy nawet grama moralizatorstwa. Nie ma tutaj zakazów, nakazów, nudnych „wykładów” o tym, co trzeba, a czego nie wolno – zamiast tego przytoczone opowiadania skłaniają do refleksji i pokazują przykłady, z których dzieci mogą samodzielnie wyciągać wnioski; poddają tematy do rozmów i przemyśleń.

Polecamy tę książkę dzieciom, rodzicom, wychowawcom i opiekunom. Wszystkim, którzy chcą, by w ich świecie nie zabrakło wartości i dobrych obyczajów!

Jedność
9788381440769

Szczegółowe informacje

Wydawnictwo
Jedność
Autor
Agnes Bezenac, Salem Bezenac
Data premiery
2019
ISBN
9788381440769
Format
220x280
Stron
108
Okładka
twarda

Może wzbudzić zainteresowanie

16 innych produktów w tej kategorii:

chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.