Biblioteczka Montessori. Flagi świata - 3 Biblioteczka Montessori. Flagi świata - 3

Biblioteczka Montessori. Flagi świata

Egmont

Indeks: 9788328115941

81,99 zł
Brutto
Ilość

Flaga jest jak dowód osobisty, symbolizuje kraj i często opowiada jego historię. Flagi świata są świetnym sposobem, aby zachęcić dziecko do odkrywania globu i jego różnorodności.

W zestawie:

  • Mapa świata (układanka z 8 dużych puzzli)
  • 50 flag do umieszczania na mapie
  • Książeczka z kartami kontrolnymi dla każdego kontynentu

Biblioteczka Montessori. Flagi to zestaw do pracy metodą Montessori, dzięki któremu dziecko pozna wybrane państwa świata i ich flagi. W pudełku znajduje się 8-elementowa mapa świata do złożenia, pięćdziesiąt flag oraz książeczka z kartami kontrolnymi, w której znajdziemy opisy państw. Oprócz flagi dziecko poznaje stolicę, język, walutę i powierzchnię każdego kraju. Na planszy z mapą świata każdy kontynent zaznaczono innym kolorem. Załączone flagi umieszcza się bezpośrednio na mapie.

Biblioteczka Montessori. Flagi to nauka połączona z zabawą. Zachęci dziecko do poznawania świata, jego różnorodności i będzie idealnym pretekstem do powtórki z geografii dla rodzica.

Biblioteczka Montessori to propozycja dla wszystkich rodziców i nauczycieli, którzy chcą wykorzystać metodę Marii Montessori w pracy z dziećmi. Dzięki kartom, książkom i pomocom dydaktycznym wydanym w ramach serii, można rozwijać zainteresowania dziecka i towarzyszyć mu w rozwoju. Pomoce wydane w serii idealnie sprawdzą się jako uzupełniające materiały do pracy montessoriańskiej.

Wygodne pudełka oraz odpowiednio trwałe i atrakcyjne elementy jak flagi czy układanki zapewniają świetną zabawę i rozwój na długo.

Zestawy są odpowiednie dla dzieci w wieku przedszkolnym.

Polecamy pozostałe książki z serii:

Egmont
9788328115941

Opis

Wydawnictwo
Egmont
Autor
Ève Herrmann, Roberta Rocchi
Data premiery
2018
ISBN
9788328115941
Format
185x215
Okładka
twarda

Specyficzne kody

20 inne produkty w tej samej kategorii:

chat Komentarze (0)