• -10%
Bajeczki Babeczki - część 2. O mądrej żabce, boćku Klekocie i upartej zimie. Sprawdzian gotowości szkolnej - 1 Bajeczki Babeczki - część 2. O mądrej żabce, boćku Klekocie i upartej zimie. Sprawdzian gotowości szkolnej - 1

Bajeczki Babeczki - część 2. O mądrej żabce, boćku Klekocie i upartej zimie. Sprawdzian gotowości szkolnej

Indeks:

19,90 zł
17,91 zł Zniżka 10%
Brutto
Ilość
Dostępny natychmiast

Bajeczki Babeczki - Sprawdzian Gotowości Szkolnej - to gotowe narzędzie dla rodzica lub opiekuna dziecka w wieku przedszkolnym, przygotowane przez nauczyciela edukacji wczesnoszkolnej z wieloletnią praktyką. Pozwoli ono odpowiedzieć na pytanie: czy moje dziecko poradzi sobie w szkole?

Bajki wspierają rozwój sfery społeczno-emocjonalnej dziecka, a zadania umieszczone na końcu każdej książeczki sprawdzają poziom wiedzy i umiejętności malucha kończącego edukację przedszkolną i rozpoczynającego naukę w pierwszej klasie. Rodzicowi lub opiekunowi zamieszczone tu rady Babeczki pomogą w razie potrzeby sięgnąć po fachową pomoc.

Każda książeczka z serii Bajeczki Babeczki zawiera przepiękne kolorowe wielkoformatowe (A4 x 2) ilustracje, które spodobają się i małym, i dużym. To kolejna inspiracja do rozmów z dzieckiem na rozmaite, nie tylko stricte bajkowe tematy. Dodatkowo na końcu każdej pozycji znajdziemy karty pracy - ćwiczenia do wykonania przez dziecko, rozwijające sprawność grafomotoryczną, nawiązujące tematyką do treści bajeczki. W tej części powstaną bociek i żabka!

Druga część pt. "O mądrej żabce, boćku Klekocie i upartej zimie" to niezwykła opowieść o tym, by z mądrym uporem poszukiwać rozwiązania problemu, współpracować ze sobą, pomagać sobie nawzajem - czyli po prostu zmieniać świat na lepsze...

Opis

Wydawnictwo
Wydawnictwo Edukacyjne
Autor
Ewa Rosolska
Data premiery
2017
Stron
46
Okładka
miękka

Specyficzne kody

20 inne produkty w tej samej kategorii:

chat Komentarze (0)