Trampolina+ Karty zadaniowe i ćwiczenia interaktywne na cztery pory roku - 1 Trampolina+ Karty zadaniowe i ćwiczenia interaktywne na cztery pory roku - 1

Trampolina+ Karty zadaniowe i ćwiczenia interaktywne na cztery pory roku

Indeks: 9788326226748

286,00 zł
Brutto
Ilość

"Trampolina+ Karty zadaniowe i ćwiczenia interaktywne na cztery pory roku" to publikacja wspomagająca wszechstronny rozwój - zarówno młodszych, jak i starszych - przedszkolaków. Ta innowacyjna forma nauki poprzez zabawę łączy pomoce tradycyjne w postaci kart zadaniowych z multimedialnymi ćwiczeniami interaktywnymi.

Publikacja zawiera:

  • 160 atrakcyjnych ćwiczeń interaktywnych na płycie - ułożonych zgodnie z cyklem pór roku,
  • 16 kolorowych kart zadaniowych, służących do sprawdzania i sukcesywnego powtarzania omawianego materiału,
  • 20 czarno-białych szablonów, specjalnie przygotowanych do kserowania i wykorzystywania np. podczas zajęć plastycznych,
  • 48 kolorowych naklejek motywujących.

Ćwiczenia interaktywne to bogaty materiał multimedialny - do wykorzystania na tablicach multimedialnych lub komputerze - zawierający np. prezentacje z nagraniami, np. odgłosów zwierząt, a także ćwiczenia budujące poczucie sprawstwa (w formie tworzenia prostych obrazków). W ćwiczeniach zastosowano także specjalny system wzmocnień, który umożliwia dzieciom samodzielne wykonywanie zadań i jednocześnie motywuje oraz zachęca do pracy z płytą.

Karty zadaniowo-demonstracyjne służą nauczycielowi do powtarzania i utrwalania nabytych przez dziecko umiejętności. Natomiast szablony to propozycje na wykonanie przez przedszkolaki ciekawych prac plastyczno-technicznych.

Publikacja jest świetnym uzupełnieniem przedszkolnego programu nauczania, możną ją wykorzystać w pracy z każdą serią pakietów edukacyjnych, a także zarówno podczas zajęć indywidualnych, jak i podczas pracy grupowej - nie tylko w przedszkolu, lecz także w domu.

9788326226748

Opis

Wydawnictwo
WSz PWN
Autor
praca zbiorowa
Data premiery
2016
ISBN
9788326226748
Format
210x280

Specyficzne kody

20 inne produkty w tej samej kategorii:

chat Komentarze (0)