Left Banner

Left Banner

W sieci tajemnic - 1

W sieci tajemnic

31,90 zł
Brutto
"Pełna dramatyzmu, wciągająca i ekscytująca". - Booklist

Minione wojny, minione życia, byli kochankowie.
Czy kiedykolwiek o nich zapomnimy... i czy powinniśmy?

Życie Jordan Weiss, oficer wywiadu w Departamencie Stanu, legło w gruzach, kiedy się okazało, że jej chłopak Jared utonął w rzece. Po dziesięciu latach Jordan dokonuje wstrząsającego odkrycia: dowiaduje się, że prawda wygląda zupełnie inaczej, jej chłopak żyje, a ona sama została okłamana i zdradzona. Rezygnuje z pracy i wyrusza na poszukiwanie ukochanego. Na Riwierze Francuskiej, gdzie ostatnio widziano Jareda, poznaje Nicole - tajemniczą kobietę, która prawdopodobnie jest zaangażowana w sprawę.

Dziewczyna jednak znika i Jordan ściga ją po całej Europie. Wkrótce przekonuje się, że Nicole jest poszukiwana również przez Aarona, przystojnego i tajemniczego Izraelczyka. Nie mają do siebie zaufania, lecz wspólnie angażują się w niebezpieczne śledztwo.

Kiedy Jordan zbliża się do rozwiązania zagadki, która nękała ją przez lata, pojawia się kolejne pytanie: czy może związać się z Aaronem, chociaż wciąż jeszcze kocha Jareda? Czy prawda ją zniszczy czy wyzwoli? Czy będzie jeszcze w życiu szczęśliwa?

"Ten thriller trzyma w napięciu aż do zaskakującego zakończenia". Publishers' Weekly

"Z pewnością znajdzie uznanie u zwolenników różnych gatunków literatury. Książka znakomita pod każdym względem". Library Journal

PAM JENOFF jest autorką bestsellerowych powieści Dziewczyna komendanta, Żona dyplomaty i Prawie w domu. Pracowała jako asystentka Sekretarza Departamentu Stanu. Obecnie mieszka w Filadelfii, gdzie pracuje w szkole prawniczej Rutgersa.

978-83-7778-049-7

Opis

Wydawnictwo
G+J Gruner+Jahr Polska
Autor
Pam Jenoff
Data premiery
2010
ISBN
978-83-7778-049-7
Format
130x195
Stron
268
Okładka
miękka

Komentarze

Napisz swoją opinię

W sieci tajemnic

Napisz swoją opinię