Left Banner

Pułapka - 1

Pułapka

31,90 zł
Brutto
szt.

Kto raz został gangsterem, pozostaje nim na zawsze.

Minęło już dziesięć lat, odkąd zwęglone szczątki Alana Langforda odnaleziono w lesie, w spalonym samochodzie. Jego żona Donna została skazana za zaplanowanie tego zabójstwa na dziesięć lat pozbawienia wolności. Jednak tuż przed wyjściem z więzienia Donna otrzymuje anonimowy list, a w kopercie zdjęcia swojego męża. Człowiek, którego nienawidziła i, jak jej się wydawało, zamordowała, żyje i ma się świetnie. Jak to możliwe? Gdzie on się ukrywa?

Detektyw inspektor Tom Thorne angażuje się w sprawę, w której nikt nie jest tym, kim się wydaje. Po raz pierwszy będzie musiał rozszerzyć swój teren działania daleko poza Londyn, aby dopaść bezwzględnego mordercę, który nie zawaha się przed niczym, by ochronić swoje nowe życie.

Mark Billingham należy do czołówki autorów powieści kryminalnych. Od kilku lat zdobywa najważniejsze brytyjskie nagrody literackie. Za postać inspektora Toma Thorne'a, uznanego za najciekawszego detektywa, został uhonorowany nagrodą Sherlocka. Wszystkie thrillery Billinghama trafiają na najwyższe miejsca bestsellerów "Sunday Timesa", m.in. Kokon, Mięczak, Ofiary, Podpalona, Zapomniani, Uprowadzony, Tajemnica, Naśladowca i Pułapka. Na podstawie powieści z Thorne'em nakręcono serial filmowy.

"Billingham umie przyrządzić prawdziwie królewski kryminał. Jest mistrzem w swoim fachu". Guardian

"Jeżeli jeszcze nie znasz detektywa Thorne'a, sięgnij po tę książkę. Nie będziesz żałować". Sunday Express

978-83-7778-273-6

Szczegółowe informacje

Wydawnictwo
G+J Gruner+Jahr Polska
Autor
Mark Billingham
Data premiery
2013
ISBN
978-83-7778-273-6
Format
130x195
Stron
384
Okładka
miękka

Komentarze

Napisz swoją opinię

Pułapka

Napisz swoją opinię