Left Banner

Left Banner

Prawie w domu - 1

Prawie w domu

31,90 zł
Brutto
Bestseller New York Timesa.

Fascynująca powieść o kobiecie, która musi stawić czoła trudnej przeszłości i odkryć niebezpieczne informacje, które zagrażają jej przyszłości. Życie oficer wywiadu Jordan Weiss, studentki na uniwersytecie w Cambridge, legnie w gruzach, kiedy jej chłopak Jared tonie w rzece. Na prośbę śmiertelnie chorego przyjaciela podejmuje się pilnej misji u boku agenta Sebastiana Hodgesa. Kiedy nabiera nadziei na nowy początek życia, dowiaduje się, że śmierć jej chłopaka nie była tylko zwykłym wypadkiem. Jared, badając historię II wojny światowej, odkrył bowiem pewną wstydliwą tajemnicę. Wpływowe osoby za wszelką cenę starają się, by ten sekret nie ujrzał światła dziennego. Jordan staje się zagrożona, próbując odnaleźć odpowiedzi, które znajdują się niebezpiecznie blisko. Ujawniona prawda może na zawsze zmienić jej życie.

"Mistrzowskie połączenie romansu, przyjaźni, lojalności, chciwości, szpiegów, politycznych ambicji bogaczy i ludzi u władzy, mrocznej historii II wojny światowej - wszystko to składa się na tę pełną napięcia, wielowątkową powieść". Library Journal
"Wspaniały współczesny romantyczny dreszczowiec". Publisher’s Weekly
"Idealne współgranie akcji i polityki". Kirkus Reviews

PAM JENOFF jest autorką bestsellerowych powieści Dziewczyna komendanta i Żona dyplomaty. Pracowała jako asystentka Sekretarza Departamentu Stanu. Obecnie mieszka w Filadelfii, gdzie pracuje w szkole prawniczej Rutgersa.

978-83-62343-42-3

Szczegółowe informacje

Wydawnictwo
G+J Gruner+Jahr Polska
Autor
Pam Jenoff
Data premiery
2011
ISBN
978-83-62343-42-3
Format
130x195
Stron
336
Okładka
miękka

Komentarze

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Prawie w domu

Napisz swoją opinię