Najczęściej kupowane

-15%
PUS. Zestaw Kontrolny PUS
W magazynie
Zestaw Kontrolny PUS to poręczne zamykane pudełko z plastiku, w którym znajduje się 12 ponumerowanych klocków. Jest to niezbędny element Systemu Edukacji PUS, który służy zawsze w połączeniu z książeczkami z serii PUS, ponieważ cyfry na klockach odpowiadają numerom zadań w książeczkach.
41,67 zł
49,02 zł
-15%
PUS. Wyprawka przedszkolaka
W magazynie
Wyprawka Przedszkolaka PUS to praktyczny komplet na dobry początek, zawierający dwie tematyczne książeczki z serii PUS przeznaczone dla dzieci w wieku przedszkolnym.
72,25 zł
85,00 zł
Magiczna piłeczka
W magazynie
Piłeczka świetnie nadaje się do ćwiczeń koordynacji ruchowej ręka - oko a zwłaszcza do ćwiczeń oddechowych - ćwiczenia protruzji warg ze względu na wąski ustnik i cofnięcia języka (cele OPT).
6,00 zł
-15%
PUS. Wyprawka pierwszoklasisty
W magazynie
Praktyczny komplet na dobry początek, zawierający dwie tematyczne książeczki z serii PUS dla dzieci w wieku wczesnoszkolnym oraz plastikowe pudełko z 12 kwadratowymi klockami, nazywane Zestawem Kontrolnym.
72,25 zł
85,00 zł
Gwizdek LIP
W magazynie
Gwizdek LIP - gwizdek w kształcie ust z ustnikiem o przekroju sześcianu - trudniejszy do uchwycenia wargami.
5,90 zł
Chemia. Graficzne karty pracy dla klasy 7 i 8
W magazynie
Graficzne karty pracy mogą być wykorzystywane: na lekcjach chemii w szkole, w edukacji domowej, do samodzielnego powtarzania materiału przed egzaminami i konkursami.
58,00 zł
-15%
Korale Matematyczne 100
W magazynie
Korale matematyczne 100 stanowią nowoczesną formę tradycyjnego liczydła. Umożliwiają wykonywanie na konkretach działań matematycznych w zakresie 100. 
23,78 zł
27,98 zł