Obrazy - Słowa - Dźwięki - wersja podstawowa (płyta CD) - 1
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Obrazy - Słowa - Dźwięki - wersja podstawowa (płyta CD)

Program Obrazy-Słowa-Dźwięki (wersja podstawowa) to multimedialna baza zawierająca zdjęcia, napisy, grafiki, dźwięki (nagrania lektora, onomatopeje i dźwięki...

399,00 zł Brutto

324,39 zł Netto

Regulamin sklepu
Polityka prywatności
Dostawa i zwroty
Program Obrazy-Słowa-Dźwięki (wersja podstawowa) to multimedialna baza zawierająca zdjęcia, napisy, grafiki, dźwięki (nagrania lektora, onomatopeje i dźwięki otoczenia). Podstawą pracy z programem jest wybór właściwego do terapii zakresu zasobów, a następnie praca na odpowiednich zadaniach terapeutycznych (dostępne są następujące programy: pokaz, ćwiczenia, test, memory).

Program przeznaczony jest do wykorzystania na zajęciach terapii logopedycznej, pedagogicznej, psychologicznej. Różnorodność zasobów umożliwia pracę zarówno z osobami dorosłymi (zdjęcia) jak i dziećmi (grafiki).

Liczne możliwości wyboru poszczególnych grup semantycznych a w ich obrębie słów sprawia, że program można dostosować do potrzeb terapii każdego pacjenta.

Po zakończonej terapii wyniki pracy pacjenta są zapisywane, zatem terapeuta może na bieżąco monitorować proces terapii i uzyskane efekty.

Do prawidłowego działania programu niezbędne są następujące wymagania sprzętowe:

  • system operacyjny: Windows XP/Vista/7,
  • pamięć RAM XP - 512, Vista/7 - 1 GB,
  • HDD - 1 GB wolnego miejsca,
  • karta dźwiękowa,
  • grafika - minimalna rozdzielczość 1024 x768,
  • czytnik DVD
Komlogo
Wydawnictwo
Komlogo
Autor
-
Data premiery
2010
Format
CD
chat Komentarze (0)