Multimedialny Pakiet Logopedyczny. Program komputerowy, część III - ś, ź, ć, dź. Logopedyczne zabawy - 1
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Multimedialny Pakiet Logopedyczny. Program komputerowy, część III - ś, ź, ć, dź. Logopedyczne zabawy

Podpisz i powiedz – ćwiczenie polega na ułożeniu podpisu do obrazka z rozsypanki literowej. Po poprawnym ułożeniu przez dziecko podpisu lektor wypowiada...

120,00 zł Brutto

97,56 zł Netto

new_releases W dostawie
Regulamin sklepu
Polityka prywatności
Dostawa i zwroty

Podpisz i powiedz – ćwiczenie polega na ułożeniu podpisu do obrazka z rozsypanki literowej. Po poprawnym ułożeniu przez dziecko podpisu lektor wypowiada nazwę obrazka, a zadaniem dziecka jest powtórzenie jej.

Zapamiętaj i powiedz – ćwiczenie typu "memory" przeznaczone jest dla dzieci nieczytających. Po odnalezieniu pary obrazków lektor wypowiada ich nazwę, a zadaniem dziecka jest powtórzenie jej.

Co nie pasuje – ćwiczenie polega na wybieraniu obrazka, który nie pasuje pod względem wymowy do pozostałych obrazków pokazanych na ekranie (np. śruba, śnieg, stokrotka, ślimak). Zadaniem dziecka jest wypowiedzenie nazw obrazków, a następnie wybranie niepasującego obrazka.

Nurek – jest to ćwiczenie dynamiczne. Polega na przeprowadzeniu "nurka" po obrazkach, które zawierają w swojej nazwie ćwiczoną głoskę (np. głoskę ś). Tylko po nich nurek może się poruszać.

Nagraj i odtwórz – to moduł, w którym logopeda może zarejestrować wymowę dzieci.

Komlogo
Wydawnictwo
Komlogo
Autor
-
Data premiery
2008
Format
CD
chat Komentarze (0)