Matematyczne przygody (6-11 lat)

LK Avalon

Indeks: 5907595772754

49,90 zł
Brutto
Ilość

Add to wishlist

Ten produkt kupiono w tym roku:
2x
Nowatorska gra komputerowa rozwijająca zdolności matematyczne.
Zawiera serię ćwiczeń dla dzieci w wieku 6-11 lat.
Każde ćwiczenie ma aż cztery stopnie trudności, dopasowane do podstaw programowych nauki matematyki w szkołach podstawowych.
Gra zapamiętuje postępy użytkownika pozwalając ćwiczyć w każdym czasie, na dowolnym poziomie trudności.
W każdej chwili można także sprawdzić się w teście.

Gra rozwija:

  • umiejętności i zdolności matematyczne
  • liczenie i wykonywanie działań
  • myślenie matematyczne
  • pamięć

Gra zawiera:

  • ciekawe ćwiczenia matematyczne
  • zadania dla dzieci w wieku 6-11 lat
  • 4 poziomy trudności do wyboru
  • test matematyczny

DLA KOGO
Gra komputerowa Matematyczne przygody powstała z myślą o pomocy dzieciom w poznawaniu świata matematyki. Kierowana jest do uczniów klas 1, 2 i 3 szkoły podstawowej oraz uczniów klas starszych, którzy potrzebują rozwinąć lub utrwalić swoje zdolności matematyczne. Gra pozwala polubić matematykę.

TWÓRCY
Program jest dziełem profesjonalistów, od lat zajmujących się tworzeniem nowoczesnych edukacyjnych programów komputerowych, pomagających dzieciom podnieść umiejętności szkolne. Współpraca doświadczonych pedagogów z programistami zaowocowała produktem uniwersalnym, który przez długi czas będzie przydatny i użyteczny.

FABUŁA
W tajemniczym zamku, w towarzystwie przyjaciół - Julki i Antka, gracz znajdzie wiele ciekawych zadań, dzięki którym może w przyjemny sposób zwiększyć swoje umiejętności matematyczne. Rozwiązując oryginalne multimedialne zadania dziecko, bawiąc się, zostaje mistrzem matematyki!

STOPNIE TRUDNOŚCI
Każde ćwiczenie ma aż cztery stopnie trudności dopasowane do wymogów podstawy programowej nauki matematyki w klasach 1, 2 i 3 szkoły podstawowej. Najtrudniejszy -czwarty poziom - jest przeznaczony dla bardziej zaawansowanych lub starszych uczniów. Dzięki wprowadzeniu takiego rozwiązania program rośnie razem z dzieckiem i przez długi czas może mu towarzyszyć i pomagać. Wszystkie zadania są dokładnie omówione, a dodatkowo przyjaciele z gry Julka i Antek chętnie, szczegółowo wyjaśnią jak rozwiązywać poszczególne ćwiczenia. Dzięki temu czas spędzony z Matematycznymi przygodami upływa w miłej, bezstresowej atmosferze, przynosząc jednocześnie wspaniałe efekty.

GŁÓWNE CZĘŚCI
Program składa się z trzech głównych części: zabawy, testu i statystyki.

ZABAWA - w tym trybie gracz swobodnie możne przejść do każdego zadania i poćwiczyć na dowolnym stopniu trudności. Rezultaty są zapamiętywane, dzięki czemu zawsze wiadomo gdzie jeszcze można się poprawić.

TEST - polega na rozwiązaniu zadań w narzuconej przez program kolejności. Nagrodą jest piękny dyplom, który można wydrukować i zawiesić nad biurkiem.

STATYSTYKA - pozwala zapamiętać osiągnięcia każdego dziecka. Wystarczy tylko wpisać swoje imię. Funkcja ta jest szczególnie użyteczna w pracy z grupą dzieci. W takiej sytuacji osiągnięcia każdego dziecka są zapamiętywane indywidualnie. W każdej chwili można wrócić do dowolnego ćwiczenia lub testu.

DO DOMU I SZKOŁY
Sposób konstrukcji programu zapewnia pełną uniwersalność zastosowania. Dzięki temu Matematyczne przygody można używać zarówno w domu jak i w placówkach szkolnych. W domu dziecko bez trudu poradzi sobie z obsługą programu, a współpraca rodzica, czy opiekuna sprowadzi się do pomocy w trudniejszych ćwiczeniach. W szkołach zaś, rolę opiekuna przejmuje nauczyciel, mogący jednocześnie pracować z całą grupą uczniów. Funkcja statystyki zapamiętuje osiągnięcia wszystkich dzieci indywidualnie pod wpisanymi imionami.

Wymagania sprzętowe: komputer typu PC, system Windows Vista/7/8/10.

LK Avalon
5907595772754

Opis

Wydawnictwo
LK Avalon
Autor
praca zbiorowa
Data premiery
2018
ISBN
5907595772754

Specyficzne kody

20 inne produkty w tej samej kategorii: