Akademia Umysłu SENIOR - 1 Akademia Umysłu SENIOR - 1

Akademia Umysłu SENIOR

Indeks: 5907799072322

147,00 zł
Brutto

Zestaw do samodzielnych ćwiczeń pamięci i koncentracji w domu lub w asyście trenera. Jest odpowiedzią na rosnące zainteresowanie treningami pamięci.
Oferta skierowana jest do:

  • seniorów, którzy pragną jak najdłużej zachować sprawność umysłu oraz chcą zapobiegać zanikom pamięci w przyszłości;
  • osób już zmagających się z problemami z pamięcią, a także ich rodzin i opiekunów.

W skład pakietu wchodzą następujące materiały:

  • 100 skutecznych MULTIMEDIALNYCH ĆWICZEŃ rozwijających pamięć i koncentrację. Są to specjalnie zaprojektowane ćwiczenia umysłu w formie gier logicznych. Do wyboru jest wiele opcji i ustawień poziomu trudności, pozwalających na dostosowanie ćwiczenia do możliwości i umiejętności seniora.
  • PORADNIK: Ćwiczenia umysłu dla seniorów z wykorzystaniem programów Akademia Umysłu® SENIOR wraz z PLANAMI TRENINGOWYMI. Napisany przez doświadczonych psychologów, tłumaczy nie tylko zjawiska zachodzące w mózgu dojrzałego człowieka, ale również dostarcza wielu konkretnych przykładów, jak na co dzień nawet poprzez drobne zmiany nawyków pobudzać nasze szare komórki do aktywności.

Choć dostępnych jest wiele metod i technik ćwiczenia pamięci, to właśnie Akademia Umysłu® Senior wykorzystuje nowe technologie do zwiększenia skuteczności treningów. Podczas ćwiczeń postępy seniora są stale monitorowane i na tej podstawie program automatycznie dobiera niższy bądź wyższy poziom. Ponadto użytkownik jednocześnie ćwiczy refleks i umiejętność błyskawicznego, logicznego myślenia oraz szybkość podejmowania decyzji.

Zestaw Akademia Umysłu® Senior jest najlepszym rozwiązaniem dla osób, które chcą jak najdłużej cieszyć się dobra pamięcią.

Wymagania sprzętowe: Windows 7/8/10/ CPU 1,5 GHz, RAM 1 GB

5907799072322

Opis

Wydawnictwo
Format Biuro Informatyki Stosowanej
Autor
praca zbiorowa
Data premiery
2018
ISBN
5907799072322
Okładka
box

Specyficzne kody

20 inne produkty w tej samej kategorii: