Akademia Umysłu: Trójpak 1

Wydawnictwo
Format Biuro Informatyki Stosowanej open_in_new
Autor
praca zbiorowa open_in_new
Data wydania
2013
ISBN
5907799072452
Okładka
box
Nr katalogowy
25730
49,90 zł
Brutto
Ilość

 

Darmowa dostawa od 120 zł na terenie RP

Zestaw trzech programów z serii AKADEMIA UMYSŁU: PAMIĘĆ + KONCENTRACJA + SZYBKIE CZYTANIE, których stosowanie zwiększa możliwości Twojego umysłu. Dla uczniów, studentów i tych wszystkich, którzy pragną w pełni wykorzystać niezwykłe możliwości własnego mózgu. Ze względu na zawartość i korzystną cenę (!) jest to bardzo atrakcyjna propozycja.

PAMIĘĆ
Program zawiera najnowsze metody, techniki i systemy doskonalenia pamięci. Znajdziesz tu ćwiczenia, które zwiększają Twoją zdolność zapamiętywania: tekstów, znaków, liczb, obrazów, sytuacji. Skraca się czas potrzebny na zapamiętanie informacji. Wzrasta zdolność jej długoterminowego przechowywania. Nabyte umiejętności wykorzystujesz, aby zapamiętywać: obce słówka, numery telefonów, terminy spotkań, imiona, nazwiska i twarze, treść czytanych gazet i książek.

KONCENTRACJA
Patrząc - widzieć, rejestrować, pamiętać. To cel tego programu. Dzięki treningowi postrzegania, pozbywasz się problemów z koncentracją i podzielnością uwagi, więcej widzisz i zapamiętujesz. Świat staje się bardziej wyrazisty i czytelny. Powiększa się Twoja zdolność logicznego i przestrzennego myślenia i rozwijasz swoją wyobraźnię. Widzisz więcej wokół siebie.

SZYBKIE CZYTANIE
Ten program uczy jak sprawniej czytać i przyswajać teksty. Sprawniej to znaczy szybciej, a jednocześnie z lepszym zrozumieniem oraz łączeniem nowej informacji z całością posiadanej wiedzy. Nauczysz się też czytać wybiórczo, przeszukując tekst celem znalezienia konkretnej informacji. Jest to niezwykle użyteczne np. przy przeglądaniu internetu. Łącząc techniki szybkiego czytania i zapamiętywania wchodzisz na niedostępne dotąd wyżyny wiedzy.

Dotychczas ukazały się dwie niezależne edycje tych programów. Są równorzędne pod względem trudności. Nie jest ważne, od której części zaczniesz.

Programy posiadają rekomendacje psychologów oraz osób zajmujących się rozwojem sprawności umysłu. Seria Akademia Umysłu otrzymała główną nagrodę w kategorii Multimedia w IX edycji konkursu "Świat Przyjazny Dziecku", organizowanym przez Komitet Obrony Praw Dziecka.

Wymagania sprzętowe:

  • Windows XP/Vista/7,
  • procesor 1,5 GHz,
  • RAM 1GB,
  • wolne miejsce na dysku 300 MB,
  • karta graficzna 256 MB,
  • rozdz. minimalna 1024x768,
  • karta dźwiękowa zgodna z DirectX,
  • napęd DVD.